Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szokjak le arról, hogy...

Hogyan szokjak le arról, hogy szebbnél szebb ruhaneműim vannak, mégse hordom őket?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyeség, de rengeteg ruhàt nem merek felvenni az egyetemre, mert félek, hogy tönkremegy. Szeretem őket, megveszem őket, de féltem is őket. Hogy változtassak ezen a hozzáálláson? Máshova mev persze nem tudom felvenni. Abszolút nem kihívőak, mivel minde fekete, bordó...
2017. jan. 26. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanez a problémám! Megveszem a csini rucikat úgy, hogy az egyetemen fogom őket hordani. Szerintem ne féltsük annyira őket, hiszen csak ruhák. Mivel nem kihívóak, nyugodtan vedd fel bárhova.☺

18/L

2017. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Istenem tudtam hogy nem vagyok egyedül😅ugyan ez a felfogásom nem tudom mit lehet csinálni😅 c pedig rengeteg ruhám van kb 3 szekrény és nem drága helyeken vásárolok hogy azért félteném. Barátnőim is már megszokták hogy én bizony senkinek nem adok semmit kölcsön.😅
2017. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezd el őket hordani. Kezd most, reggel menj a szekrényhez és vedd ki azt ami a legjobban tetszik, viseld büszkén, egészséggel. A ruhák használati tárgyak, idővel tönkre mennek, sőt még használat nélkül is akár. Élvezd ki őket amíg divatosak, tetszenek, jók rád.

ui: Ha csak nem valami speckó szakon vagy ahol koszolódnak a dolgok akkor kutya bajuk nem lesz.

2017. jan. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!