Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú (és inkább vékony,...

Hosszú (és inkább vékony, vagy szebb szóval csinos) lábú fiúnak jól állna a halásznadrág?

Figyelt kérdés

Egy német nyelvű divattanácsadási videóban láttam, hogy a hosszú, nyúlánk lábú férfiaknak inkább a halásznadrágot ajánlja a stylist a rövidnadrágok közül. Íme:

https://www.youtube.com/watch?v=vsWl5LnIbVc



2016. júl. 19. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a lábon múlik, hanem az egész testalkaton. Nekem pl nem jön be a halászgatya, sokkal inkább a rövidebb fazon áll jól. :)

Kb combközépig érnek a rövidgatyáim, és egészen szűk fazonúak, mert a halászgatyához hasonló bő szárúakban nagyon vékonynak tűnik a lábam.

2016. júl. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te most tényleg egy cirka 10 éves videóból akarsz divat tippeket, ráadásul három 40 fölötti faszitól... Ha fizetnének se hordanék 2016-ban halásznadrágot, már bocs.

F/21

2016. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 +1

Ez már baromira nem divat, de ha neked ez tetszik...

2016. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy csak a formás lábú fiúknak van joguk combközépig érő sortot viselni, márpedig formásnak csak az a láb tekinthető, amelyen bőven van hús és izom a csontokra felpakolva.
2016. júl. 19. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:

"joguk"???? Miféle jogról beszélsz te? Mutassál egy törvénykövet (legyen az német ahogy a videóban vagy magyar és még sorolhatnám), ahol meg van fogalmazva, hogy más nem hordhat....

És az sincs leírva sehol, hogy mikor tekinthetünk egy lábat formásnak. "Bőven hús és izom"... valahogy nem szeretnék olyan lábakat, bár az acélbetont lehet bármikor kirúgnám vele, de más haszna nem igen lenne.

Linkelnél kérlek egy általad formásnak tekintett lábat/lábakat?

És valóban ne a 10 éves divatvideókat tanulmányozgasd! Egyúttal akár pl 1970-re is visszamehetnél :D


Egyébként pedig mindenki azt hord, amit akar, nincs megszabva. A szép láb kifejezés is kissé relatív. Én pl. nem szeretnék (és nem is tetszik) bőven húsos és izmos lábakat :D (de majd max kép alapján elválik milyenre is gondolsz ezalatt, de így leírva azt mondom, hogy biztos nem)

2016. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát a csajok az ilyen lábú pasikat szokták formás lábúnak tartani:


[link]

2016. júl. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!