Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előnytelenek ezek a nadrágok?

Előnytelenek ezek a nadrágok?

Figyelt kérdés

A magasított derék miatt.


[link]

[link]

[link]


Ezek szerintem nem is rosszak, de azért mégis előnyösebbnek látom pl. ezt a fazont: [link]



2017. jan. 27. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Nagyon előnytelenek, a csípőnadrág sokkal jobb alakot csinál, bár állítólag nem divat mostanában.
2017. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sokat számít az alak. Rajtam például a csípőnadrág rosszul mutat, a magasított pedig jobban.
2017. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkattól függ.

Én pl sose tűröm be a felsőm, tehát mindegy.

A linkelt csípőfazonos kép nekem pont hogy egyáltalán nem tetszik, az már kissé amorf.

2017. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hosszitja a feneket, tiszta nyolcvanas évek, persze, hogy előnytelen.
2017. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkattól függ. Hiába vékony mind a 3 lány akit linkeltél, mégis csak az elsőnek áll jól. A többinek valahogy rosszul vágja el a testét. Akinek eleve magas a törzse, annak ideális, de akinek kicsi annak mégjobban összenyomja.
2017. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akinek olyan popsija van, mint az első lánynak, annak az égvilágon semmi sem előnytelen. Az összes kép közül az tetszik a legjobban. Az utolsó egyáltalán nem tetszik
2017. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen az. Viszont elég kevés nőnek áll jól ez a fazon. A többségen jobban mutat a csípőnadrág.
2017. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen alkatfüggő. Nekem pl mindkettő előnytelen. Magas vagyok, hosszú a lábam és a derekam is. A hasközépig érő nadrág a lábamat nyújtja még jobban, a csípőnaci meg a derekamat. Marad a mid rise fazon. Egyéni, hogy kinek melyik áll jobban.
2017. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem előnytelen, karcsúsítja a derekad, és hosszabítja a lábad
2017. jan. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
0%
Én férfiként pont lesz@rom mi a divat de akin a magas derekú farmer van az nálam kuka mert iszonyat hányinger és nálam igénytelen hatású is tehát jól látod az utolsó a befutó :D !
2017. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!