Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A skinny női csőnadrágokat...

A skinny női csőnadrágokat miért szeretik hordani a fiúk?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert kényelmesek, és nyúlnak, nem szorítanak. Puha az anyaguk.
2017. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Ez a divat. A gond ott kezdődik, ha két számmal kisebb méretet vesznek fel és úgy cuppan rá minden egyes idomra, hogy konkrétan az ember arcára virít a herék teljes formája....:D

Egy szűkített (nem szűk) farmer nagyon szexi tud lenni egy formás pasin, ha megfelelő a méret és a fazon. De amikor a pálcikalábú ecsetfejű selyemfiúkák felveszik a testrefeszülő farmert, na az eszméletlen röhejes:D


(lefogadom hogy hamarosan jön az a kedves nőgyülőlő úriember is és majd megvédi a hozzá hasonló transzvesztita hajlamú "hím"társait hogy a lányok meg miért vesznek fel férfi ruhákat és linkelgeti majd a kérdéseket):D

2017. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
mer egyre több a metroszexuális v mégrosszabb.
2017. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Mert divat, de van akinek ez jön be.

Amúgy én nem láttam még női fazonút, azért mert szűk, még nem női.

2017. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Én azért szeretem, mert a női super-skinny farmerek egyrészt sokkal rugalmasabbak, sztreccsesebbek, ezáltal sokkal kényelmesebbek is. :) Másrészt a rugalmassága miatt sokkal jobban rám tapad, ezáltal jobban kiadja az alakomat, és a seggemen is sokkal jobban áll. Meg a választék is sokkal nagyobb nőiből, gyakorlatilag az összes boltban lehet kapni 100 félét, így nőiből könnyebben találok magamra egy vagány farmert. :) Amúgy az uniszex farmerokat szoktam választani, amik nem virágmintával hímzettek. :)


A férfi super-skinny farmerokkal sincs bajom, ha jó rugalmas az anyaga, és mindenhol feszül rendesen ahogy kell, de sajnos ritka az ilyen, nehezen lehet kifogni jót. De van pár ilyen gatyám is, és az egyik kedvencem be is lett szűkítve a lábam alakjához, és így már ez is full tapadós lett. :)

2017. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
#2-es én is várom már őt nagyon :D :D :D bár most szerintem a harisnyás kérdéseknél háborog :D
2017. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kerdezo!

Csupan azert amiert a nok a ferfi ruhakaban talaljak meg azt amit keresnek!

Praktika, kenyelem es sorolhatnank meg.


A 2 es a 6-os kommentelotol megkerdezhetem , hogy ha van az az eszreveteletek a "baratotokrol" aki minden ilyen jellegu kerdesnel ott van. Akkor ti miert vagytok epp mindeg itt ahol a fiuk oltozkodese van targyalva??

Es epp ahol a lanyokat szidjak csak epp forditva ott valamiert nem cinikuskodtok?

2017. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azert is furcsa szamomra mert a "baratotok" a noket iteli el a ferfi ruha viseletert ,ti meg most foleg a 2-es a fiukat fikazza!

Tehat egy-egy szerintem.

2017. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a nylonharisnyával is így van; nem értik, ha többen is szeretik hordani pasiként, ha vki kedvel valamit-az miért furcsa?
2017. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%

Igen!

De megfigyeltem , hogy a nok ferfi ruha viselete rendben van!

Sot! Meg tamogatjak is a marhak, de forditva mar maglya jarna.

2017. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!