Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is irtó gáz ezen...

Szerintetek is irtó gáz ezen a lányon a topp? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Egyik ismerosom toltotte fel ezt a kepet a Twitterre, epp fekszik rajta, de szerintem nagyon h*lyen all rajta ez a topp. Annyira kozonseges es magamutogato, na meg nagy mellre alap hogy nem veszunk fel spagettipantos toppot. Szavak nincsenek ra mennyi r*b*ncos. Szerintetek se kene a nagy mellu lanyoknak ilyen toppot hordani? Mondjuk meg az is lehet hogy push up-os melltartoja van a kepen levo csajnak, na az meg gazabba teszi az egeszet. Szerintetek?



#mell #melltartó #spagettipantos topp
2017. jan. 28. 12:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha nagymellű lányok ilyen felsőt hordanak. Jobb dolgom is van, mint hogy ilyesmik miatt stresszeljek, és a gardróbrendőrségben sem akarok karriert befutni.
2017. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a gáz hogy ezzel foglalkozol. Nem ő az első a világon aki kipakolja a berendezést, nem is az utolsó. Neked semmi közöd hozzá hogy ki milyen felsőt vesz fel és milyen képet tölt fel magáról a netre. A nyakamat teszem rá hogy te is követsz el öltözködési bakikat, és téged is kibeszélnek emiatt.

Vannak a világon nagyobb problémák is mint a magamutogató lányok...

2017. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hülyeséget még nem hallottam.

Miért ne vehetne fel egy nagy mellű lány spagettipántos toppot?

Nem sok minden látszik a képből, de nem áll rajta hülyén.

Azt vesz fel, amit akar.

Egy topp senkin nem áll hülyén.

2017. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen nagy cicivel felmosórongyban is dögös. Írom ezt nőként. Persze 75A kosárral nehéz lehet megemészteni.😃
2017. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Már nem azért, de gyönyörú a mosolya.
2017. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Ű*
2017. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 opened paradise ***** válasza:
74%

Ez nem ugyanaz a lány,mint aki itt a gatyájáról kérdezett tegnap?


Amúgy a ruháva nincs bajom. De ha valaki telibe a melléről rak ki képet közösségi oldalra,az is jó jellemrajzot ad.

2017. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
te h_lye vagy :D mitől lenne már r_bancos egy spagettipántos bármi? :D
2017. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert kell ilyen rib*n*okat vedeni, sokat elarul az itt levo emberekrol.

Nem tudom, hogy kerdezett-e barmilyen nadragrol, bar ebbol a lanybol nem nezem ki hogy barki velemenye is erdekli, nem veletlenul oltozkodik ilyen izlestelenul.

Egyebkent csak kivagtam a kepbol ezt a resz, ugyanis a kerdesem erre vonatkozott. Nem pedig arra, hogy vekony hason hogy all a triko. Nem kell ertetlenkedni.

2017. jan. 28. 13:24
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mitől kéne őt védeni egyáltalán? Te hergeled itt magadat a semmiért, téged kéne inkább megvédeni magadtól.
2017. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!