Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is irtó gáz ezen...

Szerintetek is irtó gáz ezen a lányon a topp? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Egyik ismerosom toltotte fel ezt a kepet a Twitterre, epp fekszik rajta, de szerintem nagyon h*lyen all rajta ez a topp. Annyira kozonseges es magamutogato, na meg nagy mellre alap hogy nem veszunk fel spagettipantos toppot. Szavak nincsenek ra mennyi r*b*ncos. Szerintetek se kene a nagy mellu lanyoknak ilyen toppot hordani? Mondjuk meg az is lehet hogy push up-os melltartoja van a kepen levo csajnak, na az meg gazabba teszi az egeszet. Szerintetek?



#mell #melltartó #spagettipantos topp
2017. jan. 28. 12:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz az a top. Az a gáz, hogy te erről képes voltál ide egy kérdést kiírni.
2017. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 opened paradise ***** válasza:

*l


Ez esetben tényleg nagyon unatkozhatsz,ha van energiád ennyire máson rágódni:D

2017. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a lány attól boldog, hogy a melleiről tesz fel képet a világhálóra, tegye csak. :D
2017. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%

Én meg azt nem tudom, minek ilyen idióta kérdést feltenni?

Rólad is elárul ám ez sokat. Biztos nincs saját boldog kis életed, ezért az élő fába is belekötsz és most rosszul esik, hogy nem értenek veled egyet az emberek. Szegénykém, kezdj inkább magaddal valamit, mert az hogy itt gyk-n ilyen baromságot kérdezel meg írsz, elég elkeserítő. Nem azért van ez az oldal, hogy magadhoz hasonló gondolkozású embereket toborozz, hanem azért hogy aki komoly kérdéssel jön ide, az normális választ kapjon rá.

Láttam már ennél pushup"oltabb" mellett meg olyat is hogy jobban kipakolták. Ismétlem, van ennél nagyobb probléma is ezen a földön. Akinek meg nagy melle van viseljen garbót egész életében az olyan nyomorék felfogású emberek miatt mint te? Röhej;)

2017. jan. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is irtó közönséges és nevetséges. Ez a kép sokat elárul a lány értékrendjéről és szellemi szintjéről. Én is kiakadok az ilyen képeken, és nem azért, mert bármi közöm is lenne más öltözködéséhez, csak egyszerűen bosszantó, hogy egyre több olyan lány van, aki csak ennnyire becsüli önmagát.
2017. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ebben a világon semmi gáz nincsen. A twitter, instagram, facebook tele van mellkidobós képekkel és az utcán is sokat látni, szóval ez ma már egy elég általános jelenség lett, de szerintem ez még nem is vészes. Engem nem érdekel, hogy ki mit húz fel, de mondjuk vannak olyan cuccok, olyan összeállítások, amiktől rosszul vagyok és nem tudom elképzelni, hogy hogyan képes valaki így felöltözni (pl. átlátszó cicanadrág+rövid felső vagy van az a jelenleg nagyon divatos póló, ami elől a mellrészén V alakban kivágott és ilyen fűzőszerűen van összekötve, biztos tudjátok, hogy melyikre gondolok), nap mint nap látok ilyen cuccokat még a suliban is, ahová abszolút nem illik, de nem foglalkozom vele különösebben mert semmi közöm nincsen hozzá. Például az említett felső szerintem tényleg rib@n.cos mert kb. az egész mellük kint van a lányoknak, viszont egy sima spagettipántos toppal nem tudom, hogy mi a baj. Ha valakinek nagy, szép mellei vannak, akkor nyilván büszke rá és nem akarja elrejteni őket, egy ilyen toppal pedig abszolút ízléses. Nekem kis mellem van, tehát nem értek hozzá, hogy nagy mellekkel mégis hogyan kényelmes, hogyan előnyös öltözködni, de szerintem nagy mellekkel a zárt felsők pont, hogy előnytelenek, "konyhásnénisek" lehetnek.
2017. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
5%
És a nyaka miért nem a teste közepén van ?
2017. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem maga a top a ribis, hanem az, hogy direkt a mellét fotózta és azt rakta fel a netre. Semmi más nem látszik a képen, csak egy hatalmas mell, amire maximálisan rá zoom-olt.
2017. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 opened paradise ***** válasza:
100%

18

Olvasd el a kérdező utolsó kommentjét...

2017. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
mi twitteren a neve?
2017. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!