Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Latex ruhát szeretnék rendelni...

Latex ruhát szeretnék rendelni. Mi a véleményetek a LatexCatfish, kínai webshopról?

Figyelt kérdés

Minőség, gyorsaság ár/érték arány érdekelne leginkább. Ezen kívül az érdekelne, hogy mennyire kell arra számítani, hogy a járulékos költségek (ÁFA, vám) is rá adódnak? Tudom, hogy értéktől függ, de az ilyen jellegű termékeknél mennyire fordul elő sűrűn, hogy megfogják a vámosok? (Jártas vagyok a külföldi rendelések menetében, szóval nem kérek általános oktatást)


Olyanok véleményét várom, akik már rendeltek tőlük legalább 1 vagy több terméket.



2017. jan. 29. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem ismeri senki,, ahogy látszik.

Van nálunk is profi latexel foglalkozó üzlet, érdemes tőle rendelni, megspórolva szállítási, egyéb költséget. Ha pedig nem tetszik, javítani kell, egyszerűbb eljuttatni.

[link]

2017. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1: Köszi az ajánlást! Már olvastam róluk korábban.


Azt esetleg nem tudod megmondani, hogy körülbelül milyen áraik vannak? Mivel előre elkészített ruháik nincsenek, így árlistájuk sincs. Viszont ha már esetleg készíttettél velük ruhát, vagy ismersz valaki olyat aki rendelt tőlük, akkor annak a tapasztalatait szívesen fogadom. Ha csak egy egyszerű zokni/kesztyű is, de annak az árából már tudok viszonyítani.


Mivel nem mindennapi viselet lesz, ezért az ár fontos tényező. A latex ruhák áraival nagyából képbe vagyok, de méretre még sosem készíttettem, nem tudom mennyit dobhat rá az, hogy nem egy adott ruhakollekcióból rendelek.

2017. jan. 30. 00:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ar/ertek szenpontjabol nem rosszak, viszont 2-3 honap az elkeszitesi ido, korrekciora pedig nem nagyon van lehetoseg. Pontosabban nem egyszeru. Minosegben kb olyan, mint a VFS.

Kriszta dragabb, viszont o ingyen korrigal, sot, keszites kozben ha ugy van, tobbszor is modosit a mereten, ha kell. Nehez dontes, en se tudnek donteni a helyedben. Nekem van catfish cuccom, de nem en keszittettem.

2017. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem vásároltam, csak latex fórumon szoktam olvasni, hogy szeretik, jónak tartják.

Ezen a fórumon nézz szét, vannak többen akik a magyar rubber oldalról is vásárolnak és lehet cserélni, venni latex holmikat.

[link]

2017. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! Mindegyik nagyon hasznos volt! :) A fórumos kifejezetten!
2017. jan. 31. 20:30
 6/7 anonim válasza:
rubber.hu -t javaslom.
2017. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én többször rendeltem a latexcatfish-ről sok mindent és általában 2-3 héten belül meg is kaptam mindig. Az oldalra kiírt határidők tájékoztató jellegűek csak.

Ha postán rendeled, akkor előfordul, hogy átcsúszik. Viszont a DHL-nél tuti kell áfát fizetned utána. (volt már, hogy sürgős volt a rendelés és DHL-lel kértem).

Minőségre egyébként tök jók a cuccaik, radical rubber-t használnak ami a témában jártasaknak gondolom ismerősen cseng.

2017. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!