Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék egy ilyen...

Hogyan tudnék egy ilyen szőrméhez vagy szőrme papucshoz hozzájutni?

Figyelt kérdés

Interneten nagyon drága lenne külföldről rendelni, sajnos Magyarországon nem találtam. Ha nem lehet ilyet kapni Mo.-n megpróbálkoznék egy saját készítésével, viszont ötletem sincs hol lehetne ilyen jó puha hosszúszálú szőrmét kapni, amit fel tudnék ragasztani... szerintetek hol keressem?


a papucs: [link]


2017. febr. 1. 01:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! En cipofalva.hu rol rendeltem :) van tobb szinben is.. szerintem szebb is,mint amit te kitettel. Remelem segitettem.
2017. febr. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%

Na. Én úgy csinálnám,hogy vennék egy sima papucsot. Elmennék néhány turiba és keresnék olyan ruhát vagy bármit olcsón ,amin van ilyen szőr. Levágnám és felragasztanám. Ez mondjuk elég időigényes,mert nem biztos,hogy rögtön találsz ilyet,de mivel tél van,ezért a turik is tele vannak téli,szőrös ruhákkal.

Szerintem ez a legolcsóbb megoldás. + ha szépen vágod le a szőrt pl egy mellénynek a gallérjáról,utána azt még hordani is tudod. Ha mást nem,akkor csak otthonra. ☺

2017. febr. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!