Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A páromnak szeretnék egy pár...

A páromnak szeretnék egy pár új fehérneműt venni tudom a méreteit csak szerintetek aki nem hord vagy szokott még hozzá jó ötlet tangát venni és ha igen milyen fajtát?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már megvitattátok ezelőtt a tanga témát,akkor akár még örülhet is neki.Ha nem mondta még neked,hogy szívesen viselne már ilyet,akkor nem vegyél,szerintem.
2017. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Azért egy tanga nem egy nagy összeg, max nem hordja a hálószobán kívül.
2017. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez (a 2. válaszolóra reagálva) nem összeg kérdése. Én pl. nem szeretem a franciabugyit, így ha a párom ilyet adna nekem, biztosan kidobnám a kukába. És nem is esne jól, hogy csak úgy ilyet vesz nekem, és nem beszéli meg velem. Szerintem (mivel a párod nem szokott tangát hordani) mindenképp kérdezd meg tőle, felvenné-e. Lehet, hogy azért nem hord, mert nem szereti. Beszéljétek meg, az megelőz minden civakodást ezzel kapcsolatban
2017. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kellene megkérdezned, hogy hordana-e tangát. Ha meglepetésnek szánnád, akkor inkább ne vegyél azt, mert ha nem hordd annak oka van.
2017. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy a kedvedért szívesen felveszi előtted, még ha magától nem is venne tangát, akkor jó ötlet. Ellenkező esetben haszontalan és sértő is, hiszen tudnod kéne, hogy utálja, soha fel nem venné.

Ha olyanról beszélünk, amit hétköznap is hordhat, akkor semmiféleképp ne vegyél tangát, bármennyire szeretne a kedvedben járni, nem fog neki örülni.

Összegezve, egy esetben vegyél neki tangát, ami -mivel rólad szól a dolog- olyan legyen, amilyet csak szeretnél, de azért a stílusa álljon közel a párodhoz. Pl. ne műbőr csatos legyen, ha amúgy a csipkecsodákat szereti.

2017. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát jó ötlet, kezdetben ne túl merészet vegyél szerintem.
2017. febr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!