Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti tudtok 10centinél magasabb...

Ti tudtok 10centinél magasabb sarkú cipőben, csizmában egyenesen, nőiesen, kihívóan járni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a magassarkúkat hétköznapokra is, és igen, tudok bennük egyenesen és nőiesen járni. Kihívóan nem szoktam járni az utcán, de ha akarnék, tudnék szerintem.
2017. febr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hàny éves vagy 1-es?
2017. febr. 5. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudni tudnék, csak nem akarok. Egyrészt az utcán nem azért megyek hogy bárkinek is kihívó legyek és tetszeni akarjak. Másrészt nem hordok 7 cm-nél magasabb sarkú cipőket.
2017. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sosem volt rajtam ilyen cipő, de nem is szeretnék így kinézni.
2017. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Domboldalon felfelé előnyös.
2017. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudni tudok járni, de hosszabb távra nem kényelmes, kihívóan sem járok,mert az meg nem az én stílusom. De tény, hogy egy szép, csinos, rendezett magassarkú nőies, és kecses járást kölcsönöz a viselőjének.:)
2017. febr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, tudok. Mondjuk 10 cm-nél magasabb sarkú cipőt azért csak alkalmakra vesz fel általában az ember, rendszeresen én sem hordok ilyet. Viszont ezek az alkalmak épp azok, ahol egyébként is csinosan kell öltözködni és elegánsnak kell lenni. Szóval muszáj megtanulni ehhez illően hordani azt a cipőt.


Ha nem megy, akkor otthon érdemes gyakorolni előtte. A járás és a tartás miatt is, na meg hogy ne élesben derüljön ki, hogy kényelmetlen a cipő, vagy hogy nem bírod benne fél óránál tovább.

2017. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor járok magassarkúban.

37/N

2017. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!