Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a sapka! De nem...

Tetszik ez a sapka! De nem túl férfias? :S

Figyelt kérdés
--- > [link]
2017. febr. 7. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Uniszex.
2017. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uniszex
2017. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%

Igen ez bevett szokas a ferfi ruhakat uniszexnek nevezni ha lany szeretne hordani, de sajnos el kell hogy keseritselek kerdezo, ez bizony ferfi sapka!


Mert ha feher lenne akkor nyilvan nem uniszex lenne hanem egyertelmuen noi, ha ferfi kerdezne...

2017. febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Az utolsó válaszolóra hivatkozván, én nem hinnék egy olyan válaszolónak, aki még helyesen sem tud írni. Sok olyan ruha van, amely tipikusan férfi ruha. Sok olyan ruha van, amely tipikusan női ruha. Ez uniszex.
2017. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :D

Igaziból az a bojt, nem oly' férfias szerintem! Erről függetlenül, lehet férfi. Viszont, a minap láttam egy rózsaszín sapkás 30- os pasit és ennél jóval férfiasabban kinéző sapkás nőt. Szóval, bátran fogom hordani, mert meleg és kényelmes! :D

2017. febr. 8. 14:35
 6/9 A kérdező kommentje:
* ettől.
2017. febr. 8. 14:36
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

4!

Nem nyelvtan lecke itt a tema hanem az oltozet!

Te azok koze tartozol aki a hulyesegevel ezzel az uniszexzesessel felrevezeted a kerdezot es ezaltal melegnek titulaljak az utcan!

Olyan nincs hogy uniszex ez egy uj butasag , ezt azok talaltak ki akik az ellenkezo nem ruhait szeretnek hordani!

A 4-es is ebben a betegsegben szenved nyelvtan tanarkent...

2017. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most esett csak le, hogy nagy valószínűséggel, félreértés történt. :D Nő vagyok.
2017. febr. 8. 16:47
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked lehet, de En mindvegig tudtam, hogy no vagy es pont ezert gaz a sapka!!
2017. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!