Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki, hogy nőként...

Mennyire ciki, hogy nőként több a férfi pólóm, mint a női?

Figyelt kérdés

A férfi sokkal kényelmesebbek + én szeretem a laza, sportos viseleteket, a V nyakú pólókat.

A pulóvereim közül is van jó néhány, amit a férfi részlegen vettem, de érdekes, hogy kiadja az alakomat. Jó meleg, kötött pulóver.



2017. febr. 8. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

Igen?

Tehat ha log mindenhol mint egy fuggony akkor kiadja az alakot?

Mindeg tanul az ember, foleg toled 72%-os!

Merthat te mindenhol ott vagy....

2017. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nagyobbnak hat a mell, ezért ugyancsak nöies lesz.


Nem értem miről beszélsz. Te nyomatod ezt a hülyeséget mindenfelé, pedig senkit nem érdekel. Ezért vagy ennyi %-os.

2017. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
31%-os, komolyan tanácsolom, hogy beszélj egy pszichológussal. Ne a nőket utáld azért, mert te is az akarsz lenni!
2017. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kukacoskodik ez az idióta!

A férfiak is már vesznek fel női ruhadarabokat. A barátnőm fia csak női nadrágot hajlandó felvenni, mert ez a divat. Akkor miről van szó?

Szerintem mindkét oldalon lazult az öltözködés, és nem hinném, hogy a nők javára. Pont most, amikor a férfiak azon háborognak, hogy szőrtelenítsék őket a fejüktől a lábukig. Ezt a kozmetikusom mondta. Akkor miről beszélünk?


Egy férfi póló így kicsapja a biztosítékot? Hát nincs igazam?

2017. febr. 9. 14:16
 15/20 anonim ***** válasza:
11%

12!

Osszekevered valamivel a %-ot!

Nem azert ennyi mert szerinted hulyeseget irok, hanem azert mert a velemenyemet irom!!

Ellentetbe veled aki azert nem meri oszinten megirni a velemenyet mert nehogy csorba essen a %-an!

Es inkabb azt irod amit a kerdezo es az elotted szolok szeretnenek latni!

13! Te kis perverz! Ezt honnan meritetted, hogy no szeretnek lenni te buta!

Az nem egyenlo az egyenjogusaggal amit sugallani szeretnek, de leirom hogy ertsd!

Felolem nyugodtan hordhat no ferfi ruhat csupan az bosszant hogy ha forditva van akkor nezd mar meg a kommenteket mennyivel sertobbek a ferfi eseteben mint a noinel!

Engem ez a kulonbseg zavar!

Remelem ertheto voltam.

Ha igy sem sikerul felfogni akkor javaslom hagyd abba az egyetemet es menj el dolgozni...


Kerdezo!

Rosszul latod!

Tobbszor latogass fel ide es meglatod , hogy a nok vezetnek az altalad nevezett lazulasban!

Es hat igen furcsa neked gondolom hogy kicsapta a biztit egy ferfi polo, mert nem ehhez vagy hozzaszokva!

Es miert? Ezzel a kerdeseddel cafoltal ra arra hogy a ferfiak fele billen a lazulas.

Mert neked ez termeszetes hogy ferfi poloban flangalsz, es mer valaki szolni erte, de olvass bele egy ferfi noi ruha viseleset milyen tamadasok erik! Ott meg az a termeszetes?

2017. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%

31%! Nem vagyok perverz, de aki ennyire látványosan utálja a nőket, az vagy b*zi vagy ő is az akar lenni. Sorry.

Amúgy vicces, hogy te osztod az észt, hogy ha nem értem dolgozni menjek, mikor világosan leírtam, hogy 17 vagyok, tehát milyen egyetemről beszélsz? Ja arról ahova nem jártál, mert még ennyire sem vagy képben.

Amúgy engem rohadtul nem zavar, ha egy férfi szűk nadrágot hord. Én nem hordom, meghagyom a csajoknak, nekik jobban áll. Es szerintem sok férfi nézeget inkább csajokat szűk gatyában, mint férfiakat.

2017. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Muszaj egy kis 17 evesnek osztani ha nincs!

Amugy vedd ugy hogy elore gondolkoztam mert nalad valoszinu ilyen jovo var.

Az hogy milyen erzeseket taplalok a nok irant az legyen az En titkom..

Erdekes az utolso mondatod, szerintem a ferfiak nem mas ferfiakat nezegetnek szuk gatyaba hanem esetleg a lanyok!

Egyebkent tobbszor elhangzott a lanyok vedelmeben hogy mindenki maganak oltozik es azt vesz fel ami kenyelmes es jo, ez legyen igaz a ferfiakra is!!

2017. febr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Több van mint neked, hiába védekezel már azzal, hogy megelőlegezted nekem. Amúgy sem hiszem, hogy valakinek az határozza meg a szellemi képességeit, hogy mi a véleménye az öltözködésről. A "kis 17 éves" nem csinál minden kérdésnél hülyét magából, mint te "nagy szamár". Részemről lezártam veled a vitát, nem érdekel amit írsz, szevasz papa!
2017. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és kényelmes, akkor miért ne hordd?
2017. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amúgy érdekes amiket írtok, meg a gondolkozás.

Ugye arról is vitáztok, hogy a kérdezőnek jobban bejön a bővebb szabású fiús póló, kényelmesebb..

És a 72% azt írja, ebben is nőies, a 31%, meg hogy nem; erre mondják, hogy megítélés és felfogás kérdése.

Vagyis ha vkinek a lazább öltözék tetszik, akkor még nem lesz fiús.

De ha egy fiú, pasi szűk ruházatot kedveli, attól nem lesz nőies.

Csak abban igaza van a 31%-nak, hogy a szűk, lábra és testre feszülős ruhát hordókat, melegként kezelik, pedig magamból is kiindulva jobban szeretem a szűk nadrágot, sportos ruházatot.(a sportos ruházat szűk, tapadós, nem laza sportos). A laza ruházat az a szabadidő ruházat, melegítő, farmer,pulóver,póló,sport, torna cipő.

2017. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!