Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti milyen bugyit...

Lányok! Ti milyen bugyit vesztek fel tesiórán leggings alá? 15 / L

Figyelt kérdés
Én általában franciát szoktam és szerencsére nem látszik át a vonala.

2017. febr. 9. 16:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Én pamut tangát, kényelmesebb és nem látszik át a vonala. Nekem francia mindig átütött főleg legingsnél 14L
2017. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

pamut vagy lézervágott tangát szoktam alá felvenni és így kevésbé látszik a körvonala a tornagyakorlatoknál például


16/L

2017. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Miert nem vesztek ra rovidgatyat mint a fiuk es akkor nem kene aggodni hogy kilatszik e a korvonal vagy sem?
2017. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Én tornadresszbe szoktam tesizni az alá bugyit nem veszek, dresszre meg rá veszem a leggingset és a pólót. Vonala látszik, de nem érdekel, ha jó idő van akkor simán dresszbe tesizek, csak akkor veszek rá egy rövidnadrágot ha kint tesizünk a suli pályán, vagy ha a tanár szól hogy futni fogunk az iskola körül kint az utcán, azért ott mégse nézze akárki a fenekemet.

Leggingset ritkán hordok tesin dressz nélkül, utcára meg soha nem megyek abba mert szerintem nem oda való, meg én nem szeretem ezeket a testhezálló ruhákat utcára.

2017. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%

#9 Nagy tévedésben vagy, nem kötelezhet erre a tesitanár. Semmi bajod nem lesz, ha pl egy sima rövid vagy hosszú tornagatyaban tesizel. És mielőtt elkezdesz hőzöngeni, én és még rajtam kívül rengetegen rövid tornagatyaban tesiztünk, és soha nem zavart minket semmiben es semmi bajunk nem lett soha, nem kell itt kitalalni a hülyeségeket.

Igaza van annak, aki írta, hogy nem ilyen tapadós szarban kene tornázni, hogy mutogasd magad, hanem normális gatyában.

Úgyhogy nyugodtan pontozzatok le, tini libák véleménye pont nem érdekel :)

2018. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
74%
15. Márpedig a tesitanár előírhatja, milyen öltözetet vár el, de ha nincs igazam, kérlek, linkelj be szabályzatot, házirendet, ami ezt cáfolja.
2018. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!