Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik felső jobb...

Szerintetek melyik felső jobb egy buliba?

Figyelt kérdés

nem akarok pasikat felszedni, van barátom, de ha táncolok akkor mindig melegem van. sima hosszú ujjatlan felsőim csak nagyon kivágottak vannak amit nem szeretnék felvenni. és van rengeteg croptopom. eközül a kettő közül kéne választani:


[link]


[link]


2017. febr. 11. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Az ujjatlanban kevesbe lesz meleged.
2017. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, mennyire vagy izzadós. Ha nagyon, akkor szerencsésebb lenne a pántos, mert a másikon meglátszódhat a nyoma.

Meg ne fázz!

2017. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én az ujjasat venném fel. Egyébként a croptop szerintem elég szexi, beindulnak rá a pasik szóval ne csodálkozz ha rád hajtanak még ha te nem is szeretnéd :D
2017. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Ujjatlan, de én semmiképpen nem croptopot vennék fel. Ha nem akarsz pasit felszedni, ne tedd ki magad a kirakatba.
2017. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
attól függ. ha megvan hozzá az alakod, akkor mindegy, ha nincs, akkor egyik sem
2017. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Imádom, hogy télen rengetegen hiszik, hogy ez jó ötlet. Nem, nem az. Könyörgöm mínuszok vannak kint, legalább a derekad takard már el, ha a karodat nem szeretnéd. Ha nem szeretnél beteg veséket vagy még rosszabb esetben cisztákat a petefészkedben a folyamatos felfázástól, akkor szerezz be valami normális ruhát.
2017. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Nyilvan vesz ra pulcsit meg kabatot, lol, nem igy megy a buliba, amiket aztan a meleg szorakozohelyen lead a ruhatarban.
2017. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Hidd el, nem elég a pulcsi kabát kombó. Nyáron jó ez a felső, én is szeretem. Télen viszont jobban kell figyelni erre. Ha én a 22 évemmel tisztában vagyok ezzel és a következményekkel, akkor nem lehet bonyolult másnak sem.
2017. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ket reteg meleg ruha azert altalaban boven eleg. Persze aki tudja magarol, hogy hajlamos ezekre a dolgokra amiket irtal, annak nem. Nekem soha nincs semmi bajom telen sem, es nem szoktam tuloltozni, pulcsit pl nem veszek a kabat ala amig nincsenek minuszok vagy nem fuj nagyon a szel. A kerdezo is tisztaban van vele, mennyire hajlamos megfazni vagy egyeb bajokra, feltetelezem.
2017. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Igazad van, sokan nem hajlmosak rá. A croptop ettől függetlenül túlzás. A másik szempont meg amit a többiek is megírtak, ha pasid van, akkor te se akarod, hogy nyomuljanak. Márpedig így nagy valószínűséggel fognak.
2017. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!