Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy már a...

Miért van az, hogy már a 10-11-12 éves kislányok melltartót viselnek?

Figyelt kérdés
Pár évtizeddel ezelőtt az volt a természetes,hogy akkor viseltek,ha túl nagy,vagy nagyon lógós volt.Akinek meg még alig van,annak minek? Nyáron,nagy melegben nem is kényelmes és szerintem fölösleges is.

2017. febr. 12. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom te hol élsz, de nem mindenki egyforma. Én pl korán érős típus voltam és ugyan 11-12 éves koromig topot hordtam, de utána már muszáj volt átállni melltartóra.


Másrészt lehet így kényelmes. Még mindig jobb mintha átvillan a felsőn a mellbimbó. Nekem is volt osztálytársam akinek tényleg semmi melle nem volt és mégis hordta. Ilyeneken nem kéne fennakadni. Annyira pitiáner dolog ez.


Másrészt, ha már lóg a mell, az régen rossz.

2017. febr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ez a 2017 a egyre több a korán èrős lány ès neked nem lenne idegesitő tesi közben melltartó nèlkül ugrálni.Èn toppot hordtam mikor majdem A a mellem ha valaki ugy èrzi jól magát.Egyszerűen teszünk azèrt hogy a fiuk állandóan az át ütő mellbimbóinkat nèzzèk mert gáz.
2017. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
valakinek nagy már akkor. valaki úgy érzi jobban magát. valakinek szimplán tetszik. de egyikhez sincs közöd igazából. nem mindegy mit hord a ruhája alatt? :D
2017. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, nekem is nagyon korán el kellett kezdenem melltartót hordanom, de én nem az a kislány voltam, aki azért vetetett az anyukájával cicifixet, hogy tudjon villogni vele az iskola öltözőjében.

Nagyon korán érő voltam. Sokan csúfoltak miatta, így már 11 évesen B-s melltartót kellett hordanom és a számok nem álltam meg a mostani E kosárig.

2017. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tényleg semmi közöm hozzá,de ha már a fiúkat a lányok mellei érdeklik (mert szexuálisan izgató a számukra),akkor egy kidomborodó bimbó miért gáz?Akkor a mellek nem töltik be a szerepüket! A kérdésem még mindig,hogy akinek alig van valami,az miért akar többnek látszani?Ez anakronizmus,olyan értelemben,hogy akinek van mit kidomborítani(pl. a bimbó),az rejtegeti,akinek meg semmije sincs az többnek akar látszani.Régen is volt tesi óra,valahogy megoldották a lányok.Lehet úgy is ugrálni.Ez már izlés kérdése....! Az,hogy kényelmes nem igaz,mert akkor éjszakára sem vetnétek le! Az egésznek a divatüzletek örülnek a legjobban,mert óriási bevételük van ebből. Köszönöm a válaszokat,de sokkal okosabb nem lettem.
2017. febr. 12. 23:45
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

"akkor egy kidomborodó bimbó miért gáz?"


Ha te nő lennél, te megjelennél úgy mondjuk egy bankba, hogy nincs rajtad melltartó és teljesen átütne a felsődön?

Elég ciki lenne így megjelenned!

Amúgy a kérdésre válaszolva, én csak itthon nem viselek melltartót.

Ha megyek valahova, bárhova is, értelemszerűen felveszem.


15/L

2017. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5ös.

Ezt hívják álszeméremnek!

2017. febr. 13. 13:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Az 5-ös mem jó! A 6.-nak üzenem.
2017. febr. 13. 14:01
 9/14 anonim válasza:

Nekem is van egy 14 eves osztálytársam akinek kb semmi melle nincs....

Idén kezdett el melltartót hordani, de csak azért mert ciki hogy már mindenki hordott csak ő nem...és ez mellé még be is pasízott és mivel elég vékony kitűnik ha csak egy A-as melltartót vesz fel....


Szerintem is fölösleges a kicsiknek melltartót hordani...

De a mai gyerekek kicsufolják a másikat ha nem olyanok mint amiennek lenniük kellene.


Sokaknak kell már de valakiknek a sportmelltartó-topp is elég...


Én enyi idős koromban csak sportmelltartót hordtam :kényelmes volt, van benne égy pici szivacs is, és le fogta a mellemet is... :)

2017. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert hogy kesobb ne logjon

Azert mert ha nem is latszik meg, elmodhatatlanul faj az is ha csak hozzaer a polo(foleg ebben a korban, amikor az elso tejmirigyek kifejlodnek, nagyon nagyon faj), jobb ha lefogja valami

Egy ilyen idos gyerek meg szaladgal, ugral, tesizik stb ha nagyon kicsi meg a melle (szinte nincs is), akkor is ez fajdalmas ha nem tartja semmi es mozog a mell

A bimbo egy intim dolog, a csiklonkat vagy a tevepatankat se szoktuk mutogatni ruhaban, iskolaban, munkahelyen. Izleses no nem teszi kozszemlere.

Stb stb stb

Gondolom pasi vagy es a fejletlen kislanyokra izgulsz, ha ez neked ekkora gondot okoz, egyaltalan felmerul benned.

2017. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!