Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy már a...

Miért van az, hogy már a 10-11-12 éves kislányok melltartót viselnek?

Figyelt kérdés
Pár évtizeddel ezelőtt az volt a természetes,hogy akkor viseltek,ha túl nagy,vagy nagyon lógós volt.Akinek meg még alig van,annak minek? Nyáron,nagy melegben nem is kényelmes és szerintem fölösleges is.

2017. febr. 12. 17:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az utolsóval kezdem:nem izgulok gyereklányokra! Igen,férfi vagyok.Van két tini lányom.Náluk ez nem volt anno probléma.Lényegében elfogadom az indokaidat,de a lányaimnál,akkor amikor ennyi idősek voltak ez nem volt probléma.Sportmelltartót hordtak,vagy azt sem.Soha nem panaszkodtak.A sportmelltartó azért rögzíti valamiképpen tesi órán is.Az,hogy a bimbó némiképpen kidudorodik,senkit (idegeneket sem!) zavart.Abban az időben (10-20 éve) nem volt ez ennyire divat! A divatról meg mindenki tudja,hogy a profitról szól. Abban szerintem nincs igazad,hogy később a meltartó miatt nem fog lógni.Ha nem tud semennyire mozogni,akkor a szalagok egy idő után kitágulnak és ez kontraproduktív lesz.A bimbót azért hiba a csiklóval összekeverni.Ez nem ugyan az! A többi stimmel.
2017. febr. 14. 18:30
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tinilányaid vannak, de 10-20 éve nem volt ez gond? Szerintem sántít ez a dolog egy kicsit! :D Vagy nem vagy tisztában vele mi a tini jelentése, vagy egy nagy kamu a kérdésed!

Egyébként nem értem, neked nem aktuális ez a téma, akkor miért érdekel? Vagy nagyon is aktuális, mert fura hajlamaid vannak...

29 éves nő vagyok, 12 éves korom óta hordok melltartót. Mert kellett már akkor is, ma 70DD vagyok... És 12 évesen igenis ciki volt ha dudorodott a póló alatt. Szerintem fogalmad sincs mennyire megterhelő ez az időszak a kislányoknak, akik nem tudnak mit kezdeni a kialakuló nőiességükkel. A fiúk is figyelnek, plusz a többi lány piszkálódik, ha valakinek nagyobb vagy kisebb melle van az átlagnál! Szóval relax, ne foglalkozz olyan dologgal, ami nem érint téged! Majd az anyukák és a lányaik eldöntik ezt a dolgot! ;)

2017. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én csak sport toppot hordok, a melltartó zavar, kényelmetlen.

13/l

2017. febr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

12 evesen mar b-s vagy c-s mellem volt, nem emlekszem pontosan. Gondolj bele, milyen jol neztem volna ki tesioran vilagoskek tornadresszben melltarto nelkul, ahogy ott ugralok a fejemnel nagyobb melleimmel. Raadasul meg kenyelmetlen is lett volna. A masik, hogy valoszinuleg te is kenyelmesebben erzed magas melltartoban. Egy 10-11-12 eves kislany is, ha mar vannak mellei.

Egyebkent en sem ertem mit kell ezen fennakadni. Ha kell es/vagy jobban erzem magam benne, mint nelkule, akkor hordom, attol fuggetlenul,hogy 11 vagy 41 vagyok. Ennyi.

2017. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!