Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tudnám ápolni az acélbet...

Mivel tudnám ápolni az acélbetétes bakancsom?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy Lanolinos babakrémmel, de nem vagyok benne biztos.
2010. máj. 8. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
cigány vérrel
2010. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp sem gyors fényel. mert szárítja. csakis boxal, én pl martens boxot teszek rá. de volt hogy disznózsírt kentem rá. (régen ilyesmit használtak) tetszett hogy csillogott.

[link] itt le van írva részletesebben

2010. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségű bőrápolót használj, A lanolinos babakrém is megteszi, de nem a legjobb, mivel nem teszi vízhatlanná, nem javítja az apró kopásokat.

Ajánlom pl a kiwi bőrápolót, kis fém dobozban lehet kapni, de jó még pl a bagarol is, az tubusos.

Nekem 2 év hordás után még sehol nem repedt meg a bőr a bakancsomon, hetente ápoltam és nem használtam cipőkefét, csak puha rongyot.

2010. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
már elég meleg van, ne hordj acélbetéteset :D
2010. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

azzal h kidobod..

fuj...

2010. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nyáron csak fesztiválra veszem fel.. köszönöm a válaszokat, az utolsó válaszadó meg eláshatja magát...
2010. máj. 8. 23:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

rendes bőrápolót kenek rá,majd szilikonspray-vel befújom,és úgy csillog mint a lakk!

az utolsó válaszoló meg akkora szemét,hogy inkább őt kéne kidobni a kukába,csak az egójától nem férne bele!Kinek hiszed magad,hogy beleszólsz mit hordhatnak az emberek???

2010. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21:40


oo hát Én nem ásom el magam ;) szeretek élni :D

2010. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

akkor jó:D

csak a válaszod miatt írtam, hogy "ásd el magad", mert egy kérdést tettem fel, amire ha nem tudsz (vagy nem akarsz) normálisan válaszolni, akkor ne írj :))

puszi a buksidra

2010. máj. 9. 15:49
 10/12 A kérdező kommentje:

amúgy köszönöm az eddig válaszokat, tényleg:))

augusztusban lesz 1 éve, hogy megvan a bakancs, de már most megvan repedve a bőr :S pedig alig használtam...télen volt rajtam a legtöbbször, meg tavasszal...

2010. máj. 9. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!