Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipő témában kérnék segítséget...

Blau1999 kérdése:

Cipő témában kérnék segítséget, ajánlanátok nekem cipő márkákat esetleg azon belül típusokat amik minőségi kényelmes cipők és közben jól is néznek ki?

Figyelt kérdés

Elég fájós a lábam, kevés járkálástól is nagyon fáj a talpam. Voltunk ortopédusnál elvileg nincs semmi probléma csak jó minőségű, kényelmes cipőket kéne venni.

Nos én nem igazán ismerek olyan konkrét cipő márkát ami tényleg kényelmes és jól is néz ki. Szinte mindig deichmannban meg cccben meg ilyen alsó kategóriás szar boltokban vásároltunk mert a családomban mindig az volt a nagyobb érték, hogy mi olcsó és közben jól néz ki, és nem igazán törekszünk a minőségre amit én meg igénylek mert szétmegy a lábam annyitól, hogy iskolába megyek tömegközlekedéssel és ugyanúgy vissza.

Írjatok márkákat vagy ha több is belefér konkrét tipusokat amik beváltak, szerintetek jól néz ki, kényelmes, nem megy tönkre fél év után.

Adidas, nike milyenek? Sosem volt olyan cipőm sajnos mondjuk minden második embernek a lábán látom.



2017. febr. 15. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem márkától függ.

És még az üzlettől sem.

Az általad felsorolt üzletek nem szarok. De vannak benne szar cipők is. És persze van mindkettőben szép, normális, bőrcipő is. Nyilván nem olcsón.

Nehéz elhinni, hogy semmi baja a lábadnak, ha ennyire fáj.

Nekem van mindenféle cipőm, 3000 forintos kis divattopánka és 15-20 ezres bőr is. Egyikben sem fáj a lábam. Csak a nagyon magas sarkúakban :)

Sportcipők általában kényelmesek, bár én azt csak kiránduláshoz, sportoláshoz hordom.

2017. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kéne valami talpbetét de a doki azt mondta elvileg semmi baja.. Viszont esetleg írnátok konkrétat. Ami mondjuk nektek van és kényelmes/jól néz ki/sokáig bírjay
2017. febr. 16. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nike air max mondjuk elég kényelmes szerintem:)
2017. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nike, Adidas, Converse, Dc, Fallen, Supra
2017. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Air Maxem van, nagyon kényelmes, Adidas Tubular Radial is, de a legkényelmesebb szerintem a Nike Juvenate, mondjuk az inkább nyári. Szerintem Nike és Adidas cipőkkel nem foghatsz mellé:)
2017. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!