Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szokás mostanában...

Hogyan szokás mostanában egyetemi bulira öltözni?

Figyelt kérdés
Még nem voltam soha egyetemi bulin, de most igent mondtam egy meghívásra. Viszont nem tudom, hogy miben kéne mennem. Nem akarok se feltűnő, se slampos lenni.

2017. febr. 17. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Valahogy így:

[link]

2017. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezz meg valakit az egyetemről. Biztos van egy barátnőd, osztálytársad aki részt szokott venni ilyeneken.
2017. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem mindegy, hogy fiú vagy-e vagy lány...Én gólyabálon voltam többször, meg egyszer-kétszer sima bulin. A gólyabálon azért picivel elegánsabbak voltak a lányok, pl.

[link] és hasonló ruhák, de volt aki simán egy elegánsabb nadrágban+blúzban jött. Sima egyetemi bulin is egyszerűbb nadrág/szoknya, blúz lehet. Ha fiú vagy, akkor is a laza elegancia számít.

2017. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Emberfüggő. A fiúk elég átlagosan szoktak kinézni, néha komolyan mondom elgondolkozok, mi a f-szért öltözök fel csinosan, mikor a pasik baseball sapkában meg edzőcipőben mennek. De vannak, akik felvesznek normális inget, farmerrel.

A lányok meg nagyon változóak. Én sötét nadrágot szoktam csinos blúzzal, de van, aki a miniruhát meg csillogós cuccokat szeret hordani.

Amit tudok ajánlani: biztos van a szórakozóhelynek honlapja, vagy facebook oldala, és biztos vannak ott korábbi buliképek, nézd meg, mit viseltek az emberek. :)

2017. febr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es, ez nagyon jó :))))))))))) Ment a like!
2017. febr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!