Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magas (184cm), vékony, pici...

A magas (184cm), vékony, pici mellű lányoknak jól állna a 2db-ból álló esküvői ruha?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam.Hol lehetne kapni hasnolókat,esetleg milyen más fazonú ruha álla jól?,amúgy szalagavatóra kell...



[link]


[link]


[link]



2017. febr. 18. 12:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állna, DE: ez a ruha most nagyon menő...meg divatos lesz még 1-2 évig, de 10 év múlva már röhejes lesz. Szerintem válassz egy visszafogottabb darabot (nem feltétlenül habos-babost), amire jó lesz ránézni 10 év múlva is.

Arról nem beszélve, hogy ezek a darabok képeken mutatnak jól, de ebben mozogni/keringőzni (pl ha felemeled a kezed), viccesen fog kinézni.

2017. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Szalagavatóra esküvői ruha, akkor ezek szerint esküvőre meg estélyi a szokás nálatok? Különös egy helyen élhetsz!!
2017. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szalagavatón az osztálytánchoz (ha keringő) kell az esküvői ruha, ne idétlenkedj már. Honnan jöttél, a Marsról?

Szerintem ne válassz ilyen ruhát, hanem hagyományos, örök darabot. Ami, mint írta már valaki, 10 év múlva is teljesen vállalható és csinos lesz, nem egy röhejes darab.

2017. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Keringőhöz nagyestélyi kell nem esküvői ruha. Gondolom te és a kérdező egy helyen laktok hogy ekkora butaságról elmélkedtek. Esküvői ruhának egyetlen funkciója van, az hogy esküvőn a menyasszony abba öltözve élje meg a nagy napot. Szóval ez az egy, semmi több.
2017. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Egyébként én még CSAK olyan szalagavatóról hallottam, ahogy menyasszonyi ruhában táncolnak, sok esküvői szalonban van is külön részleg szalagavatós ruhának (gondolom amik már régebbik és olcsóbban lehet őket bérelni).
2017. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kiszabadult a zsiráf?ez most komoly?!:Dhogy mondhatsz ilyet valakire te élettelen senki?!megnznelek magamnak mr vagy miss perfect.
2017. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!