Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom levágni szakszerű...

Hogyan tudom levágni szakszerűen a bolyhokat a szövetkabátról? A bolyheltávolító készülék mennyiben más mint a sima vágás?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyományos gilette pengével eredeti hajlított nyeles eszközzel . A műszálas dolgok felületeit is viszi , aztán közepes lángú öngyújtóval óvatosan le lehet pörkölni a pihéket .
2017. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egszer használatos borotvával le tudod szedni. Az öngyújtót viszont nem javaslom, mert igen könnyen megégeted a kabátot.
2017. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg használatban mielőtt lebeszélsz valakit , a szövet nem ég meg könnyen ....
2017. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel textilmérnök vagyok, ezért valamennyi fogalmam van. Persze, nem gyullad föl, de a felületen megpörkölödik, ami egyrészt igen ronda, másrészt ott elkezd nagyon hamar szakadni.

Ép eszü ember nem kezel textiliákat nyílt lánggal!

2017. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Borotva. A bolyeltávolító szerintem fölösleges vagy csak én vettem rosszat, nagyon könnyen megakad a szösz a pengék és a védőrács között és a gép is megáll miatta.
2017. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de miért nem elég csak simán levágni kisollóval? pengével húzzam el egy irányba?
2017. febr. 20. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:
A pamut megég de a szövet nem . Az eldobható borotva éle hamar kimegy , a gilette penge két élű és tartósabb.
2017. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A pamut megég de a szövet nem"


KEvered a szezont a fazonnal: A pamut egy alapanyag, amit a pamutcserje szálaiból készítenek, a szövet meg egy fonalfeldolgozási forma.


A pamuton kivül még van gyapjú, len, viszkóz, különféle szintetikus szálak, stb alapanyagként, söt igen sok esetben ezek keverékéböl készítik a fonalakat.


A fonalakat lehet szövetet szöni, kötésssel vagy hurkolással textíliákat készíteni - de ez csak a feldolgozási forma, az összetételröl semmit nem mond ki.


Söt létezik "pamutszövet" is, tehát igencsak hülyeséget írtál!

2017. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
k-ra nem érdekel, hogy megég-e vagy sem, NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!
2017. febr. 21. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!