Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a cipő illene...

Szerintetek ez a cipő illene egy 15 éves lányhoz?

Figyelt kérdés

Ünneplős cipő lenne, nem tudom hogy jó-e. Szerintetek? Vagy ti milyen cipőt ajánlanátok? Linket légyszi küldjetek.


[link]



2017. febr. 19. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Illik.
2017. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Illeni illik, ha az ünnepségen ülsz. Ha viszont végig kell állni például egy évzárót, vagy akármit, akkor már nem jó ötlet, mert csillagokat fogsz látni.
2017. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2017. febr. 19. 20:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó, egyszerű, szolid, nem is túl magas. Otthon gyakorolj benne mielőtt először viselnéd.
2017. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Gyakorlok :D Amióta itthon van csak ez van rajtam :D Elesni már biztos nem fogok benne :S
2017. febr. 19. 21:18
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennél magasabb semmiképp ne legyen, az már szerintem röhejes lenne. Ha szépen tudsz benne járni akkor megfelelő (és persze nem olyan miniszoknya van rajtad, ami épphogy takarja a feneked vonalát)
2017. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Illik.

Azt nem értem, hogy ha már meg van, akkor miért kérsz linkeket.

Remélem harisnyában gyakorolsz, mert az ünnepségen gondolom az lesz rajtad, és ha addig csak mezítláb viseled, érhetnek kellemetlen meglepetések.

2017. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes. Ha még sosem volt magassarkúd, akkor ne csak otthon gyakorold a viselését, hanem utcán is menj el benne ide-oda. Előfordul, hogy a lakásban, pár lépéshez már jónak tűnik a cipő, de hosszabb távon, egyenetlen talajon gondot okoz... szóval nincs mese, odakint is hozzá kell szokni. :)
2017. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Legrosszabb esetben, ha nem válik be a cipő, akkor egy ilyesmi lenne a tippem:

[link]


Persze kevésbé kecses, de attól még szép ez is. :)

2017. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Azért kértem linkeket, mert a cipőt ajándékba kaptam és gondoltam felteszem a kérdést, hogy mások mit gondolnak róla. :)
2017. febr. 20. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!