Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann vélemények?

Deichmann vélemények?

Figyelt kérdés

Életemben először vásároltam a deichmannban cipőt. [link]

Ő az. Azt mondta az eladó mikor megvettem hogy 2 év garanciát vállalnak rá. Nagy örömmel is távoztam onnan, hogy 2 évig (biztosan) nem lesz bajom ezzel a cipővel. Miután haza értem körbe néztem mégis hogy milyen ez az üzlet, mennyire korrektek, mennyire tartják a szavukat, garanciáztatás stb. S most látom hogy sokan szidják hogy nem érdemes ott cipőt venni mert hamar elkopik (2-3 hónap), silány minőség stb. Egyik ismerősöm is azt mondta hogy az ő haverja 2 havonta viszi vissza a cipőit mert mindig lesz valami baja. Most kicsit elbizonytalanodtam. Nem szeretnék 2 havonta vissza rohangálni cipőt cserélni. Vannak itt olyanok akik már vásároltak a deichmannban s megosztanák a véleményünket? Tényleg rossz hely? Valóban arra számítsak hogy 2-3 havonta mehetek vissza cserélgetni?



2017. febr. 19. 13:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve mennyire strapabíró? Nem fogom semmilyen extrém dologra használni. Csupán arra kell hogy járjak valamiben utcára.
2017. febr. 19. 13:49
 2/11 anonim ***** válasza:
Változó, pl a csizmákkal az a bajom hogy asarkuk brutálisan kopik, van egy ami jópár éve megvan, 2 évig rendszeresen hordtam, még 20 fokban is és oké a sarka megkopott meg ilyen rávert fém fűzőtartó van rajta ami a bakancsokon szokott, na abból 3-4 lejött de párszáz forintért megcsinálja bármelyik cipész (én meg átfűztem a fűzőt a helyén maradtlyukba) persze a régi cipőik lehet jobbak voltak, mostanában már nem sok szépet látok.
2017. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Olvasd el a tájékoztatót amit adtak, az a 2év becsapós...

Nekem semmi bajom velük. Minden cipőm vagy onnan van, vagy a CCCből. Nagyon szeretem, van amelyik több éve megvan és soha nem kellett visszavinnem. Van csizmám, bakancsom, bokacsizmám, tornacipőim és futócipőm is. Mind bírják, vigyázok rájuk.

2017. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Én sem szeretem a Deichmant.

Nagyjából fél évig tudok hordani egy ott vásárolt cipő.

Jól néznek ki, de nagyon silány a minőség.

Inkább vásárolok a CCC-ben vagy a Humanic-ban, de nekem legjobban a minőségi bőrcipő butikok váltak be.

2017. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld mindenkinek! Azért remélem nem fog szétmenni pár hónapon belül :D
2017. febr. 19. 16:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én novemberben vettem egy csizmát és egy kis tisztogatás után semmi baja sincs, mintha új lenne. Én nagyon szeretem a deichmann-t mindig ott veszek cipőket, és eddig semmi problémám nem volt velük.
2017. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem évekig jók voltak a cipők,amiket ott vettem.

Van olyan bokaszárú csizmám, amit kb 2 éve vásároltam ott, és úgy néz ki, mintha új lenne. Meg vagyok vele elégedve.:))

2017. febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ment a zöld mindenkinek!
2017. febr. 20. 19:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon régen vásároltam már ott, de elégszer jártam már a boltban, hogy reális képet kapjak az ottani minőségről, ami tényleg nem túl jó. Egyszerűen látszik rajtuk, hogy igénytelenül vannak összerakva...kikukucskáló ragasztó, csálé forma...ráadásul annyira tucat ott az összes cipő, mindig egy aktuális trendi sémára készülnek az olcsó, tömeggyártott, műbör vackok. Persze nyilván vannak ott is jobbak, de kevés. Van, amelyik bírja egy-két évig, (vagy neadjisten háromig), van amelyik nem. Szerencse dolga. A valódi bőr cipők is elég ritkásan éldegélnek ott.


Én a CCC-s bakancsomat 4, vagy 5 évig hordtam, (ennyi időt minimálisan elvárok egy cipőtől), még mindig jó lenne igazából, de már az alakja is megváltozott a hordástól, ezért vettem újat, ugyanott.

2017. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Valóban így van. 1 hónap után vissza kellett vinnem egy bakancsot, amit a Deichmanban vásároltam.
2017. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!