Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennétek fel egy visual...

Mit vennétek fel egy visual kei koncertre?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
2017. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Sokszor latni olyat, kb minden rock es metal de foleg vk eloadok koncertjein, hogy valaki nagyon tullo a celon es mindenaron magara akar eroltetni egy japanhoz kapcsolodo oltozkodesi stilust (pl loli vagy epp maga a vk) es a koncert vegere katasztrofa lesz az outfitbol. Szoval mivel koncertre bulizni mesz es zenet hallgatni, ezert szerintem kb. sokadrangu, hogy mit veszel fel, a lenyeg, hogy komfortosnak es magabiztosnak erezd magad benne. Ez az en esetemben pl. egy sima fekete farmer, bandas polo, dzseki meg egy tornacipo lenne es kifujt. Nyilvan vannak, akik a mindennapokban is konkret iranyzatot kovetnek, tehat szamukra comfynak bizonyulhat egy kifejezetten a stilus szerint osszeallitott szett, de ha te pl. nem vagy ilyen, akkor azt tanacsolom, hogy maradj a hagyomanyos stilusodnak. Biztos neked is vannak olyan ruhaid, amik elonyosebbek a tobbinel, amik kulonosen kozel allnak hozzad vagy amikben jol szoktad erezni magad. En ilyenekbol valasztanek. Ha jatszol a szinarnyalatokkal es a szabasokkal, akkor is fel lehet dobni egy laza szettet ugy, hogy extrabbnak hasson. Plusz a kiegeszitokkel is elni lehet. Sminkszerekbol pedig olyan fajtakat hasznalnek, aminel minimalis az eselye, hogy a buli vegere gene simmons hasonmas leszek. :D
2017. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fellépő leszel?
2017. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Barátnőmet a nyakamba. Bár sokáig nem megy.
2017. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én metal koncertre is teljesen átlagos szerelésben járok, nem izgat, hogy úgy öltözzek fel, mint egy metalhead. Bár amikor kicsi voltam , ez még számított. :D milyen koncertre mész, ha szabad tudni, és hol lesz?
2017. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miyavi, A38
2017. febr. 25. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Köszi, hogy válaszoltál. :) Annyira nem ismerem Miyavit, de úgy tudom, már nem visual kei-ben nyomja, sem a zenéjét, sem az öltözködését tekintve. Végül mit veszel fel, tudod már?
2017. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazán sokat változott. :) Azt hiszem, valami kényelmeset, de csinosat - végül is, a hétköznapokban sem túl átlagos az öltözködésem, így tökéletes lesz, valami mindennapi darab. :D
2017. febr. 28. 15:57
 9/9 anonim válasza:
Én is ott leszek a koncerten, és bár én alapból a vkei stílust képviselem, nem tervezek egy olyan hűdenagyonkirály szettet felvenni, nem azért megyek^^. Ha szereted a stílust, akkor szerintem egy szimpla póló és farmer mellé elég pár kiegészítő, az annyira nem megy szét ugrálás közben, mint a hajad és sminked.(Bocsi, ha későn válaszolok)
2017. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!