Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mennyi ruhátok van...

Nektek mennyi ruhátok van összesen?

Figyelt kérdés

Hány hosszúnadrágotok, pólótok, pulóveretek és fehérneműtök van összesen? Öltöny/kosztüm? Kabát? Cipő hány pár van? Hány napig hordotok egy nadrágot vagy egy pulóvert? A cipőtöket ti is mindig megtakarítjátok, amikor hazaértek?


A kedves válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. febr. 22. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Polóból kb. 40 db. Pulóver 20. Farmer 12, egyéb anyagú utcai viseletre 14. Dzseki 8 db. Télikabát 4 db. Edző cipő 6db. Alkalmi cipő 4db. Csizma 3db. Kosztüm 2db. Ing 18db. Melltartó 21 hozzávaló alsóval. Mindent csak egy napig vagyok hajlandó hordani aztán mosás. De ez a lista még jó hosszú lehetne. 29/N
2017. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az igeeeen! XDDD akkor neked nem ruhásszekrényed van, hanem kész gardróbszobád!?
2017. febr. 22. 18:49
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

15 db hosszúnadrág (farmer,legging).

Póló 27 db; Pulóver 10 db.

Fehérneműből ami szettben van 8 db, emellett 13 db bugyi (francia,tanga), 4 db melltartó.

Kosztüm 2 db. 2 db télikabát, 1 db szövetkabát.

Alkalmi cipő 3 pár, sportcipő 4 pár, 2 pár csizma.

Minden ruhát, legyen az nadrág, vagy pulóver, egyszer veszek fel.

Cipőimet mindig tisztán tartom. Koszos cipőben ki sem megyek az utcára.


20/N

2017. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudok pontos számokat ezért kb

hosszúnadrág: kb 30 (farmer, leggings, jeggings, alkalmi melegítő)

póló:kb 15 darab

pulcsi: szintén olyan 30 körül

fehérnemű: nem tudom, de két fiúk bugyi, fél fióknyi melltartó és fűző, és két fióknyi zokni

kosztüm: 3 (egy rövid szoknyás, egy hosszabb szoknyás és egy nadrágos)

kabát:6

dzseki:2

mellény:8 (bőr, irha, szőrös, szövet, farmer)


cipő:

edző:2 pár, és két pár futócipő

torna: 1 converse

alkalmi:6 pár

csizma:8 pár

ballerina: 2 pár

papucs/szandál: 5 pár


Nadrágot 3 hordás után mosok, vagy ha koszos lesz, akkor azonnal, pulcsit(ha van alatta póló) 2 naponta, ha nincs, akkor naponta, pólót és fehérnemáűt naponta.

2017. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És ebből mindegyiket hordjátok?


Bocsi, azt nem írtam oda, de: 17 / fiú vagyok XDD

2017. febr. 22. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Az átlagnak nincs ennyi fölösleges ruhája. Akinek ennyi van, az a legtöbbet nem hordja, és egy év múlva vagy eladja, vagy kidobja.
2017. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
utolsó vagyok, gondolom sejthető hogy lány:-D Igen, mindet hordom, persze vannak kedvencek, azokat többször, de olyan ruhákat nem tartok meg amiket tudom hogy úgyse hordanék.
2017. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ha elkezdesz mindent beleszámolni, azt is, amit kb. sose veszel már fel, akkor neked is kijön ennyi.
2017. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem viszonylag kevés olyan ruhám van, amelyeket nem hordok.


Viszont vannak kedvenc ruhakollekcióim. Nyári és téli. Azokban járok este a gimibe, nap közben pedig be a színházba próbákra (musicalénekléssel foglalkozom), premier partykra, bemutatókra. Na de nem ez a lényeg...


Szóval vannak a nyári színes nadrágjaim. Piros, világoskék, sárga, fehér/bézs. Ezekhez általában (ha sötét a nadrág vagy világos) vagy sötét vagy világos pólót veszek fel. Világoshoz sötétet, sötéthez... szóval értitek. Vannak a sportzakóim. Külön a sima és külön a könyökfoltosak. Ünneplő öltönyök, vidám ünnepre járós külön, temetésre és iskolai rendezvényekre is külön. Pólóból is van jó pár, inget viszont csak különleges napokon veszek fel. Ha vidám vagyok, akkor színesen öltözöm, ha gondjaim vannak, akkor nem. Pulóverem nem túl sok van, körülbelül 7-8 db. Zokni is van meg boxer is elég. Van nagyjából 25 kalapom, mert nagyon kalapos vagyok, főleg nyáron. Cipőm 3 pár. Egy magas szárú, kettő vászoncipő, és kihagytam: egy ünneplő. De az ünneplőcipőt csak komoly helyekre veszem fel, általában színes, sportöltönyöket hordok. Van egy farmerkabátom, egy vékonyabb kabátom (télen sem hordok vastag kabátot. Mindig vékonyan öltözöm.

2017. febr. 22. 19:47
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

12 hósszúnadrág

6 short

5 szoknya

10 ruha

19 hosszúujjú poló

35 rövidujjú/ujjatlan poló

11 ing/blúz

47 pulcsi (hupsz picit szeretem a pulóvereket)

13 kardigán

3 dzseki/tavaszi kabát

3 vászonkabát

2 téli kabát


11 pár cipő


15 melltartó

alsórészből fogalmam sincs, elég sok

zoknikat meg sem merem számolni :D


egy nadrágot max 3x hordok, pulóvereket csak 1x, a cipőimet pedig csak akkor takarítom ha sáros vagy koszos


16/L

2017. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!