Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhátok van összesen?

Mennyi ruhátok van összesen?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem nekem alig van :S próbálom összegyűjteni a ruhákat, de mire lenne egy csomóféle, hogy válogassak, ami előbb meg volt elhasználom :(

Így mindig csak 1-2 ruhám van amit rongyosra járok, és csak nagy nehezen szerzek használtan mástól, hogy aztán átszabassuk ismerőssel, hogy ne lötyögjön... Pedig annyira szeretnék szépen öltözködni!

Most is megyek szórakozni, és tudom, hogy a barátnőimnek nagyon jó ruháik vannak, én meg pulcsiba megyek.

Rossz érzés a legcsóróbbnak lenni, és annyira vágyom arra, hogy kialakítsam az egyéni stílusom...


2011. febr. 10. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem sok eladó ruhám van potom áron. ha érdekel, küldj privit, és mutatok párat, hátha megegyezik az ízléseddel.
2011. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
első vagyok, és egy normális, 22 éves lány.
2011. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Izé nem tudok neked privit írni :) Nekem M és L méretem van (M felül L alul)
2011. febr. 10. 17:22
 4/14 A kérdező kommentje:
De te nyugodtan írhatsz nekem :) hátha akad olyan ami jó nekem :)
2011. febr. 10. 17:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Én M-es vagyok:) Sajna ma már nem érek rá, de holnap első dolgom lesz, és írok neked:)
2011. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen pulcsijaid vannak?Most a bő a divat.És járj a háda turkálókba nagyon olcsó a kg-os?Hol laksz?
2011. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sok.
2011. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Békés megye, illetve Debrecen :) (suli) Nekem nagyon tetszenek a hosszú pulcsik, alatta feszesebb nadrág, meg öv a derékon, nagyobb nyakláncok, és nagy fülbevaló mániás vagyok (már van 2 nagy fülbevalóm :D)

Nem nagyon hordok magassarkút...

Suliban meg ilyen okostojás pulcsikat hordok :)

2011. febr. 10. 17:36
 9/14 A kérdező kommentje:
Esetleg valami ötlet a holnapi buliba? Nem sok kedvem van pulcsiban lenni :S
2011. febr. 10. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs valami nagyon olcsó turkáló a környéketeken?Ott válogass.Szerezz be egy fekete vastag leggingset,mindegy honnan,kínaiból,turiból akárhonnan.Aztán ahhoz sok mindent fel tudsz venni.Egyszerűbb alapdarabokat vegyél,ha veszel valamilyen ruhát.Semmi csilli-villi darabot.Egy magassarkút nem ártana beszerezni,de ha nagyon nem,akkor egy balerina cipőt,mert azt bárhová,akár buliba is hordhatod és csinos.Nézz be a deichmannba.Milyen felsőid vannak?És milyen nadrágjaid?
2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!