Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre ilyen vagy hasonló...

Esküvőre ilyen vagy hasonló ruha? Linkelnétek olyat, ami nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Nem baj, hogy ilyen kövekkel van díszítve?

Neten nézegetek ruhákat. Kép alapján nem tudom, hogy milyen lehet az anyaga. Le van írva minden ruhánál hogy milyen anyagból van, de nem tudom melyik hat gagyinak, melyik nem. A legtöbbnél az van, hogy vagy Poliészter a 90%-a vagy Viszkóz. Melyik a jó?

Ti honnan szoktatok rendelni, ha neten vesztek ruhát, mondanátok megbízható oldalakat?



2017. febr. 23. 18:34
 1/8 anonim válasza:

Rózsaszínben gondoltál a ruhára vagy fehérben? Nekem pl. ezek nagyon tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Az ilyen ruhák borzasztóan közönségesek.

Nem is kell vagyont költened egy ilyen vacakra, mert általában kínai minőség, de eladják "exkluzív" névvel proliknak.

Menj be egy zaraba, h&mbe, pull&bearbe, vagy egyéb fast fashion boltba, és keress ott. Magassarkúval, szép, visszafogott kiegészítőkkel minden tehető alkalmivá.

2017. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

1. válaszoló: köszi, szépeket linkeltél, de én vendég leszek a lagziban. Olyan ruhára gondoltam, amit vendégként fel lehetne venni.

2. válaszoló: neked is köszi, szerintem nem közönséges.. attól mert a képen a csajnak fel vannak nyomva a mellei..én nem a nyakamban hordom őket. ja és nem vagyok proli, attól, hogy tetszenek az ilyen ruhák.

2017. febr. 23. 23:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet, hogy igazad van abban, hogy túl kivágott egy ilyen alkalomra.. de hasonló tetszene nekem kisebb kivágással.:))
2017. febr. 23. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a kövek miatt gagyi,és túl rövid is. Sugarbirdbe szép ruhák vannak én ott szoktam alkalmakra vásárolni.
2017. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angiii03 válasza:

Jelenleg nekem ez tettszik a legjobban:

[link]

2017. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de szerintem is elég közönséges. Mind a kövek, mind a rövidsége mind a kivágása miatt. Nekem is idén lesz az esküvőm és nem repesnék ha valaki ilyenben állítana be :D (szerencsére ilyen felénk nem lesz)

Szerintem gondold át, bár te tudod az esküvő stílusát.

2017. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta néztem másmilyeneket, amik térd fölöttiek picivel, csipkés díszítéssel. H&M-ben nem találtam olyat ami jó lenne. Orsay-ben max..ott vannak szép ruhák és elég jó árban.
2017. márc. 27. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!