Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karácsony tájában 3szor kell...

Karácsony tájában 3szor kell kiöltöznöm de elég duci vagyok. Mit ajánlanátok? -cipő, nadrág, táska, felső, haj érdekelne

Figyelt kérdés

15L

155cm

75kg

derékig érő nagyon sűrű barna haj

köszöm

Az alkalmak:24én templomba megyünk aztán itthon ajándékbontás, ünnepi vacsi

Egyik nap anyukám szülei, testvére, gyereke

Másik nap ugyanez apukámmal



az utóbbi két alkalomra akár farmer is jó elegáns összeállításban


2012. dec. 7. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
alkatfüggő. ha a melled szeretnéd kihangsúlyozni, a lábad eltakarni, akkor egy szépen dekoltált,térd alá érő fekete kis alkalmi ruha egy borítéktáskával tökéletes.ha nadrágosabb típus vagy, akkor én egy szatén csőnadrágot tudnék elképzelni-ez azért is jó,mert később sok helyre fel tudod venni-egy egyszerű felsővel. de ha nem akarsz sok dolgot venni, akkor vegyél egy színben azonos elegánsabb bolerót, vagy egy flitteres bolerót és egy táskát, vagy játssz a kiegészítőkkel, egy-egy apróság bármilyen hétköznapi szettet feldob,elegánssá tehet, nem kell sokat költened és szintén később is fel tudod használni. ha szép az arcformád, akkor dobj össze egy egyszerű kontyot, neten rengeteg videót találsz. a nadrágos összeállítás azért jobb, mert bármilyen csizmát felvehetsz hozzá.
2012. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bo ruhat vegyel,ne tul vilagos szinut,csikos se legyen
2012. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!