Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is csúf a hosszú...

Szerintetek is csúf a hosszú pufi kabát?

Figyelt kérdés
Persze nagyon hideg szokott lenni de valahogy jóizlésű embereken nem látok ilyet.Véleményem az hogy a pufi kabát rövid legyen,a szövet lehet hosszabb.
2017. febr. 28. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Bár nem hordok pufikabátot, de egy ilyet elfogadnék.


[link]

2017. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van.
2017. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
alapból én sem szeretem a pufikabátot, de a szövet meg iszonyú vékony, mintha nem is télre terveznék...
2017. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te vagy egy irigy csúf akinek nincs rá pènze ès ezèrt akinek van azt fikázza! pusza!
2017. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

NEkem a téli kabátom pufi, ahhoz hasonló, mint az első linkje.

Hát nem tartom én sem túl esztétikusnak, de télen pont leszrom. Az a lényeg, hogy ne fázzak.

2017. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kūlönben is volt nekem több is belőle csak kidobtam mert rájöttem hogy rondák ugye mennyire nincs pénzem :D
2017. márc. 1. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

ès ha itt 3 ember azt mondja hogy :igen csúf nagyon! akkor megnyugszik a kis divatdiktátor szíved vagy mi? igen csúnya nyugodj meg, te viszont menő vagy hogy nem veszed fel! divatot teremtesz! nagyon csinos vagy! nyugodj meg mindenki szerint iszonyatosan csúnya! le kène hányni azt aki felveszi! mindenki szövetkabátba ,átlátszó harisnyába meg tűsarkúba flangál tèlvíz idejèn! ez így van rendjèn!


ostoba...

2017. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ki mertèl dobni több pufit is? wow biztos milliomos vagy! csak azok mernek ilyet megtenni! csodállak
2017. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!