Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Írnátok nekem stílus vagy...

Írnátok nekem stílus vagy divat ötleteket? Öltözködési tanácsok?

Figyelt kérdés
Elsősorban párosokat szeretnék hallani. Ilyenre gondolok például: fekete farmer és bordó hosszú ujjú, szürke sállal, vagy ehhez hasonlók. Előre köszi!!!

#ruha #divat #stílusötletek #ruhapárosítás.
2017. márc. 2. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Színes harisnya+rövid naci +színben harisnyához illő felső

Nem tudom milyen jellegű ember vagy, így nehéz

Little black dress. Kötelező darab.

Mintás szoknya+egyszínű póló/blúz

Vagy nem tudom mire gondolsz, mit szeretsz. Inkább leírom, hogy mi volt rajtam a héten.

Vörös harisnya vörös blúz,szürke blézer,szürke kockás szövet szoknya, szemhéjtus, vörös rúzs, fekete cipő(ez ment.kék harisnya+ kék.garbó+konty+lilás rúzs)

Kék A vonalú ruha, szürke harisnya,fekete magassarkú, szempilla spirál, lilás rúzs

Szürkéslila harisnya,sötétlila minigatya,virágos felső(sötétkék pasztell virágokkal) pasztell szemhéj púder pink rúzs, gatyával egyező színű oxford shoes

Bulizni legutóbb ezüst szoknya fekete blúz erős fekete szem smink és fekete rúzs komboban voltam

Egyébként pedig irodában dolgozom, extravagáns csaj vagyok, ezért a sok élénk rúzs.

2017. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, bár én nem pont ilyen ruhákat hordok...:::)))!!!
2017. márc. 2. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem lehet jól válaszolni a kérdésedre. Mert dunsztom sincs, hogy miket hordasz. Ha mondjuk felsorolsz 20 cuccot, akkor abból ki lehet rakni hozzád illő összeállítást
2017. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudok neked segíteni, de akkor írd még le, hogy milyen a stílusod, (elegáns, sportos, klasszikus, romantikus, stb.) munkahelyed, (ha például egy irodában dolgozol, elegánsabb stílus lenne előnyösebb) testalkatod típusát és korod
2017. márc. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sportos ruhákat hordpk, jobore megyek gimibe, izmos vagyok, nem vagyok kövér, se sovány.
2017. márc. 3. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!