Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak egyes lányok...

Miért hordanak egyes lányok nagyobb melltartót, mint amire szükségük lenne?

Figyelt kérdés
Rengetegszer látom, hogy kiss mellükre C-s melltartót vesznek. Van a mellük, egy hatalmas üresség és csak az után jön a melltartó. Vagy amikor csak egy laza pólóban láttam egy lányt, a melltartójába beleestett a fél pólója, mert az szinte teljesen üres volt. Mi ennek az értelme? Nekem sincsenek óriási melleim, de B-s melltartót hordok, egyszer kaptam egy kicsivel nagyobbat, de az már nem volt kényelmes, mert nem tartott olyan jól. Szóval miért vesztek A-Bs mellre C-s kosarat?

2017. márc. 3. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert előnyösebb a férfiak szemében.
2017. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Így szebbnek, magabiztosabbnak érzik magukat. De néhány tinilány csak felvágásból, hisz úgy se tudja meg senki.
2017. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért mert nem tudják a méretüket. Nálunk is általános-közép suli elején sokan voltak így.
2017. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy nem tudod a méretedet eleinte, de akkor miért veszel egy másikat ugyanolyan méretben? Velem is megesett, hogy úgy nézett ki, hogy jó lesz, közben meg nagy volt, de vettem egy kisebbet.


Előnyös... addig amíg valaki véletlenül hozzá nem ér, mert akkor az egyik fele teljesen behorpad és a lány meg ott áll majd fél mellel.

2017. márc. 3. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A mellméret az,ami állandóan változik.

Tavaly előtt még 85/D-s melltartót hordtam, utána fogytam és 70/F lett. Most pedig mellbőségből is sikerült fogynom, így most 70/E a méretem.

És igen, volt,hogy egyik hétről a másikra elkezdtem érezni,hogy lötyög rajtam a régi melltartóm és szükségem van egy szorosabbra.

Sajnos nekem sokkal nagyobb a méretem az átlagnál, így én semmiképp sem akarnék ennél nagyobb melleket.

Amúgy meg tényleg nem attól látszik nagyobbnak,hogy nagyobbat vesz. Inkább vegyen fel egy push up-osat,de a saját méretében.

2017. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ott veszik, ahol nem lehet felpróbálni. Én még a bevált fazonból is ha újat veszek felpróbálom. De próbálni jobb kinaikban is lehet.
2017. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nekem senki se mondja azt, hogy egy majdnem deszka azt hiszi, hogy neki a C-s melltartó pont jó lesz. Itt most nem 1-2 centi lötyögésről beszélek, hanem kráterről a mell és a melltartó között.
2017. márc. 3. 16:48
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Hogy nagyobbnak tűnjön a mellük, de szerintem ezt te is tudod.
2017. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!