Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nagyobb mellű is hordhat...

Egy nagyobb mellű is hordhat pánt nélküli melltartót?

Figyelt kérdés
90C-s , talán még nagyobb de mind1. Találok rá pánt nélküli melltartót?
2014. júl. 1. 06:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

90C-set elég sok helyen lehet találni, tescotól kezdve triumphon át különböző webáruházakig. Hordani hordhatod, de saját tapasztalatomból kiindulva a 75E-s pánt nélküli melltartók kb semmit sem érnek, tartásuk nuku, és mivel többségük elég vékony szivacsos, mintha nem is lenne rajtam.


Én innen vettem, leárazáskor kerestem, de nekem nem jött be.


[link]

2014. júl. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
90C az csak kínaiban nagy.
2014. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hordhat, csak nem fogja tartani a mellét.
2014. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:/ hát ha nem tartja a mellem meg sem veszem, nem tudom mit tegyek...
2014. júl. 1. 11:49
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, vannak olyan melltartók,amiknek hosszított az alja, azok picit jobban tartanak, de nekem személy szerint semmit sem ér az se. Bár nem tudom, a 90C mennyire nagy, de nekem az E-s mellemhez annyi, mint halottnak a csók. Én ilyenkor - ha ciki, ha nem - kénytelen vagyok szilikonpántot felvenni hozzá, azzal legalább tartja is a melleimet. Pánt nélkülivel vagy melltartó nélkül 2 lépés után a nyakamban kötnek ki az ikrek. Szilikonpántnál persze nem a megsárgult ócska fajtára gondolok, hanem a mattítottra, az kevésbé látszik. :) Egyébként én a helyedben megpróbálnék egyet valahol, pl Triumph áruházban, és ha kényelmes, akkor meg is veheted.
2014. júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
57%
Ne is pazarold rá a pénzed, semmit nem fog érni én 75C-s vagyok, és próbáltam már nyári ruha alá... azóta is a szekrény aljában tárolom.
2014. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, amiket írtok, nekem a 90D-E-t gond nélkül megtartja, pedig kínaiban veszem az összes melltartómat. Ha pánt kell ahhoz, hogy megtartsa a melltartótokat, akkor rossz a melltartó, ezt pedig hosszú távon a hátatok fogja megszenvedni.

Egyébként az sem igaz, hogy a Tescoban találsz 90C-s melltartót. Ott 85-ös körméret a legnagyobb, és a legtöbb divatüzletben meg a nagyonmenőőő fehérneműboltokban is. 90-eset kínai boltokban, piacokon, illetve webáruházakban, és drágább szaküzletekben találsz, a Triumph-nál például igen, kérdés, hogy ez mennyire megfizethető számodra.

2014. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Menj egy triumph üzletbe, mert először meg kellene állapítani a pontos méreted. Melltartót is próbálhatsz, hogy tart-e. Vásárolni nem kötelező.
2014. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát nézzétek 17 évesen nem nagyon van pénzem drágább cuccokra ezért a kínaiban szoktam amúgy is vásárolni d csak ízléses cuccokat.
2014. júl. 1. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól is függ, hogy mihez gondoltad. Ha ilyen csőtop, pánt nélküli ruhákhoz vennéd, akkor felesleges, mert nagy mellűnek nem áll jól az ilyen. Bár nem tudom hogy a C az pontosan mekkora. (Nekem csak A-s)
2014. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!