Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, vállalná közületek...

Lányok, vállalná közületek még valaki, hogy így meg suliba?

Figyelt kérdés

Szeretem az ilyen egyenruha stílusú öltözködést. Vállalná még rajtam kívül valaki, hogy egy ilyesmi, a képen látható összeállításban járna suliba egy olyan helyre, ahol nincs egyenruha? Csak úgy ebben menni gondoltam...

17/L


[link]



2017. márc. 3. 20:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%

Jol allna rajta a felso resz mert inget es ilyen tipusu nyakkendot zakot ferfiak hordanak,tehat ferfikent siman viselhetnem!

Vagy szerinted az ing nyakkendo zakoval mar nem ferfi viselet??


Mindeg tanul az ember,foleg egy 17 eves kislanytol...

2017. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Valóban, csak a blúz, blézer nem ugyanaz mint a zakó és az ing. :P
2017. márc. 5. 17:34
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

De megis jobban mutat egy ferfin mint egy non az ilyen osszeallitas hiaba noi valtozat amiket soroltal! Mert ez a legferfiasabb elegans viselet akarhogyanis vesszuk ti nok eleg viccesen mutattok igy mar bocs!

Ez csak egy beteg elmebol kipattano halott probalkozas.


De latom a nyakkendore mar nem tudtal magyarazattal szolgalni..

2017. márc. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

No, akkor nézzük csak szép sorjában.

A női verzió kétlem, hogy jól mutatna férfin, ugyanis a derekánál sokkal jobban karcsúsított egy blézer, mint egy férfi zakó. Ugyanez a helyzet a blúz, ing témájánál.

A nyakkendő pedig uniszex viselet szintén kialakítástól függően. A férfi nyakkendő minden esetben szimmetrikus, és sokkal szélesebb, esetleg sokkal nagyobb ívben szélesedik a nyakkendő vége felé. Sok esetben még asszimmetrikus is a női nyakkendő, vagy sál formájában kell megkötni. A képen látható most az előbbi verzió.


Azt pedig nagyon gyorsan felejtsd el, hogy a legférfiasabb elegáns viselet ez lenne, mert nagyon tévedsz. White tie dress code-ban a férfi frakkot hord, amihez egyrészt csokornyakkendő tartozik, másrészt más szabású a zakója is.

Előbb tanulj etikettet, nézd át azt amibe belekötsz, és csak utána próbálkozz édes.


Vagy tényleg, menj be egy boltba és vegyél magadnak blézert meg női nyakkendőt, menj ki benne az utcára, és meglátjuk ki fest benne hülyébben, te vagy én :P

2017. márc. 9. 01:29
 15/25 anonim ***** válasza:

Azert ha mindjetten ilyen szerelesbe mennenk ki az utcara szerintem nem Engem mosolyognanak meg...


Egy pelda: biztos tudod mert latom ruhazkodasban otthonosan mozogsz , hogy 1996 -ota gyartanak ferfi nejlonharisnyat!

Na most ha megint csak ketten mennenk ki az utcara rovidnadrag plusz harisnyaba mar nyilvan Ram neznenek furan!

Egyszeru a magyarazat, mert nem ez az elfogadott es megszokott hogy az ellenkezo nem ruhajat viseljek megha gyartanak is ferfit es noit belole!!

2017. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Ja! Es emlitetted a frakkot amihez csokornyakkendo van a ferfi viseleteken!


Akkor had kerdezzelek meg hogy mit keres csokornyakkendo nokon a kaszino szemelyzeten es egyes kulfoldi ettermek pincernoin ha az szerinted a ferfi viselet??


Es meg egy! Az itthoni rendornokon miert van sima egyenes FERFI nyakkendo?

Mikor az angol rendornokon ket vekony szallag van keresztbe es ezaltal sokkal esztetikusabb mint a hazai amirol egy leszbikus domina jut az ember eszebe..

2017. márc. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Mert az összes nyakkendő uniszex. :) A csokornyakkendő főleg, csak a lányok szalagnak hívják és máshogy kötöd meg hátul. A férfi harisnya pedig a jégeralsó
2017. márc. 9. 15:44
 18/25 anonim ***** válasza:

:))))


Ezen jot nevettem!

Nyakkendo uniszex... Ti csajok ha valami kell nektek a ferfi ruhatarbol csak elnevezitek uniszexnek es mar azt hiszitek viselhetitek is?

Ferfi harisnya az egyenlo a jegerrel? Tevedsz! Egy ferfinek is jar a kenyelem es a komforterzet ugy mint nektek ezert van ferfi nejlonharisnya!

De latszik meg fiatal Vagy ezert had vilagositsalak fel!

Figyelj!

:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A nylonharisnya eléggé messze van a kényelmestől. Egyébként meg tanuld meg nem ugyanazt a linket bemásolni tízszer, utána beszélhetünk. :)
2017. márc. 9. 19:40
 20/25 anonim ***** válasza:

Én is szívesen vennék ilyet:D Egyébként is szeretem a szoknyákat, ez meg jól is állna szerintem, bár nyakkendőt nem vennék hozzá. Szoktam amúgy hasonlókat hordani, mindig megkérdezik, hogy miért öltöztem ki, én meg csak mondom, hogy ilyen volt a kedvem.:)

17/L

2017. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!