Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, vállalná közületek...

Lányok, vállalná közületek még valaki, hogy így meg suliba?

Figyelt kérdés

Szeretem az ilyen egyenruha stílusú öltözködést. Vállalná még rajtam kívül valaki, hogy egy ilyesmi, a képen látható összeállításban járna suliba egy olyan helyre, ahol nincs egyenruha? Csak úgy ebben menni gondoltam...

17/L


[link]



2017. márc. 3. 20:19
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

[link]


Még egy kép. :)

2017. márc. 3. 20:23
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
kicsit átalakítva hogy ne nézzenek rám úgy mint aki eltévedt igen!:) szeretem az ilyen ˝diáklányos˝ összeállításokat.
2017. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szerintem így ahogy van is csini. :) Olyan egyszemélyes diáklányos szerepjátékot lehet benne játszani a suliban. Nem unalmas a nap.
2017. márc. 3. 20:34
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
a nyakkendő túlzás hozzá most már :D de amúgy cisni
2017. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem szeretem a szoknyákat, szóval nem hinném.
2017. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
Nem vállalnám be, de amúgy nem rossz a szett.
2017. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%

Atya isten!!

Felul ferfi alul no???

Nyakkendot a ferfiak viselnek....

2017. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Fiu szemmel nekem spec semmi kifogásom nem lenne, ha valaki ehhez hasonlóan jelenne meg, vagy mindig így járna be.


A mai kiközösítős, plázacicás, rendszerben, hogy viszonyulnának hozzád az már kérdéses.


A suli / osztály hierarchiában te hol helyezkedsz el?

Ha felül akkor akár divatot is teremthetsz vele, ha viszont alul akkor valószínűbb, hogy cikizés tárgyává válnál.

2017. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Én szívesen hordanék ilyet, szerintem én vagyok az egyetlen, aki várja, hogy félévente egyszer szoknyát és matrózblúzt húzhasson. :D De sajnos nem egyenruhás iskolába járok szóval... Így viszont nem merek ilyen szettben megjeleni hétköznaponként, mert nagyon megbámulnának. Viszont szerintem inget, meg rakott szoknyát így is húzhatsz, azzal még nem fogsz kitűnni.

16/L

2017. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én már voltam így benn. :) Csak a szoknyám is kék volt ott, ahol ez zöld. Még tetszett is az osztálynak. ^^


A hierarchiában úgy középen vagyok talán.

A válaszolónak meg aki azt írta, hogy "felül férfi" adja rá ezeket a felső részeket egy férfire és nézze meg, hogy áll rajta. ;)

2017. márc. 4. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!