Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire ízléstelenek...

Tényleg ennyire ízléstelenek az emberek manapság öltözködés tekintetében?

Figyelt kérdés
Szövetkabátból kicsapott kapucni, meg szövetkabát szabadidőcipővel, és még megannyi hasonló szörnyűséget látni. Ennyire ízléstelenek az emberek?
2017. márc. 4. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

amit te ízléstelennek gondolsz, hisz az csak a te szubjektív véleményed, arról másnak más a véleménye.


mindenki úgy öltözködik, ahogy akar. nincs írott szabály, hogy mit hogyan kéne viselni.


személy szerint én soha nem követtem divatot, minek, nem vagyok divatmajom, egyedi vagyok.

2017. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez van, akinek nagyon is jól áll.

A szövetkabát nem egy "ünneplős" kabát, hanem hétköznapi viselet. Nyugodtan lehet lazább cuccokkal is kombinálni.

2017. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Azért sokban függ attól is, hogy milyen fazonú az a szövetkabát, fiú vagy lány hordja, mennyire gáz az a sportcipő.

Mert pl én nő vagyok, van egy szövetkabátom ami jól néz ki egy egyszerű fekete sportcipővel (nem ilyen neonszínű airmax rondaságokkal) de elegáns viseletbe is betudom építeni.

Meg most a kapucnit hova tegye? Kabát alatt nem hagyhatja mert úgy nézne ki mint valami púpos...

2017. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, az emberek ízléstelenek, de szerencsére itt vagy nekünk te, a helikopter, aki majd felnyitja a gyarló emberiség szemét. Taníts mester pliz.
2017. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

@19:10


Amit írsz az teljes mértékben hamis.

Vagy te szoktál látni felnőtt embereket mondjuk színházba járni rózsaszín tütübe? (nézőként) Természetesen nem, mert nem oda való viselet.


"mindenki úgy öltözik ahogy akar, meg én egyedi vagyok"

Nah az ízlés ficamos emberek pont az ilyen demagóg dumával igazolják magukat.


[link]


Látod, valószínűleg ő is azt hiszi magáról, hogy mennyire egyedi és király ízlése van és hogy ezt senki nem vonhatja kétségbe. Az igazság meg az hogy úgy néz ki mint valami ordenáré cirkuszi bohóc.


@10:25


Nincs valami hörpy videó ami alatt el tudnál szórakozni?

2017. márc. 5. 10:32
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
62%

Ez nem ízléstelenség :D Ha szétnézel bármelyik valamire való divatblogon, meg kifutón, akkor ugyanez jön szembe veled. Lehet, 15 éve még gáz volt, de változik a világ :)

Beb-szna, ha még mindig a "cipő-öv-táska színe és stílusa egyezzen" elavult világot élnénk :D

2017. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kérdező, szövegértésből megbuktál, azt írtam ÍROTT!!!

amiről meg te beszélsz, azok az ÍRATLAN!! szabályok!

nincs leírva szó szerint, hogy színházba miben kötelező menni. azért íratlan szabály az öltözködés, mert mindenki tudja, hogy hogyan illik pl. egy színházban megjelenni.


fingod sincs, hogy hogy öltözködöm, de 100%-ban nem a mai bokavillantós, szakadt gatyás "divat"ot követem 26 éves nő létemre.


egyébként elég sz..r lehet az életed, ha itt a divatról kezdesz el vitatkozni.

ez most olyan, hogy arról indítanánk vitát, hogy egyes embereknek miért jönnek be a kövérek.

MERT ÍZLÉSEK ÉS POFONOK, kinek ez kinek az tetszik. nem te vagy az atyaúristen, akinek ítéletet kell mondani a másik felett.

2017. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!