Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes megtartani ezt a...

Érdemes megtartani ezt a stílust, szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok, és nem szeretem a nadrágokat, és csinosabbnak is vélem a szoknyát, így általában azt hordok. A felsőm általában blúz, esetleg egy blézer. A cipőmet meg átváltom mindig az iskolában 4-6 cm-es körömcipőre.


Nekem tetszik ez a stílus, de sokan furán néznek rám miatta, szerintetek ennek ellenére érdemes ilyennek maradnom? 17/L



2017. febr. 27. 02:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Simán! ;) Ha így érzed magad jól, akkor csak nyugodtan. Biztos csinos vagy!
2017. febr. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen jól érzem így magam! Csak sokak szerint felvágásból csinálom, pedig nem.

Teljesen máshogy érzem magam csinosan, mint ha nem vagyok így öltözve. És nekem kényelmes. Sokan amiatt néznek nagyot, hogy átcserélem a cipőmet az épületben, de azt is azért mert úgy jobban áll. ^^

2017. febr. 27. 03:08
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Csak így tovább!!!:)))
2017. febr. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Hanyagolnám a magassarkút, csúnyán tönkre tudja tenni a lábad és a derekad.
2017. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
A te dolgod, de szerintem iskolában érdemes lazábban felöltözni, neked is kényelmesebb lenne. Majd ha dolgozol, lehet hogy, lesz dress code és akkor csak blézerben járhatsz majd.
2017. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a jó öltözködés kulcsa, hogy az ember tudja, hogy hová mit illik felvenni. És nem csak alulöltözni lehet egy alkalmat, hanem túlzásba is esni. A leírt öltözködés iskolába (hacsak nem valami full-elit magániskola) túlzás, pláne a cipőcsere... Persze, látni kéne, hogy mondjuk milyen a szoknya, mert lehet ezerféle.

De én se veszem fel a kedvenc estélyimet moziba, akármennyire is szeretem, mert nem odavaló.


Egyébként meg nyilván a te dolgod...

2017. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
A cipőcsere enyhe (nem enyhe!) túlzás. Mindennek megvan a helye. Én is járok szoknyába suliba, valamint blézerbe is, azokkal semmi gond (feltéve, ha nem kisestélyi), de a körömcipő az iskolai ünnepélyeken kívül eléggé nem oda illő dolog. Nem kell túlzásba esni. Én is gyakran járok magassarkúba, de én az aféle bárhol-bármikor-viselhető-magassarkú magassarkúban. A tűsarok eleve felejtős, nem bálba mész. Akkor már telitalpú vagy az a vastag sarkú cipő. És akkor már eleve otthonról menj abban, ne cserélgesd. Lehet úgy is csinosan öltözködni, meg elegánsan, hogy nem léped át a határokat. Iskolába körömcipő elég visszataszító látvány. Nem bálban vagy. Lehetsz csinos az iskolában körömcipő vagy épp tűsarkú nélkül is (ez ugyan az, hogy egy bálba meg nem veszek fel sportcipőt meg szakadt farmert. Ha egyszer nem oda való, akkor nem oda való)
2017. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nagyon tetszenek a hasonló stílusú lányok. Elegánsak, nőiesek, csinosak. Ha az iskolai házirendet nem sérti, (nem túl rövid a szoknya, nincs kigombolva a blúz, stb.) akkor azerintem teljesen rendben van, hogy minden nap próbálod a ruházatoddal kihozni magadból a legszebbet. Ha bárki is furán néz rád, azok csak irigyek, mert jobb stílusod van
2017. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

Nyilván a legfontosabb az, hogy te jól érezd magad. Szerintem magassarkú körömcipő iskolába rohadt felesleges. Nálunk egyetemen is csak a jogászok tipegnek csinosba (fiúk-lányok egyaránt), mindenki más inkább kényelmes akar lenni. Szerintem nem középiskolába való a körömcipő. Vizsgára, interjúra igen, egy magasabb sarkú bokacsizmával se lenne gáz, de szerintem nem középiskolás cucca körömcipő.

Én örülök, hogy tudsz benne járni, de ennyi idősen ilyen rendszerességgel nem is egészséges ilyeneket hordani.

De igazából ha te jól érzed benne magad, felőlem vedd fel, de szerintem nagyon művi meg túlöltözött hatás 17 éves vagy, legyél nyugodtan tinédzser, nem kell kisasszonykodni :D

2017. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Még annyi, hogy ha csak körömcipőben tudsz csinos lenni, akkor igazából nincs is olyan jó stílusod.
2017. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!