Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a véleményetek,...

Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok az aliexpressről?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 18:55
 1/4 anonim válasza:
48%
Én rendeltem már kisebb tételeket. Nagy minőséget nem kell várni, de sok mindenhez jóval kedvezőbben hozzá lehet jutni, mint amennyiért az üzletekben lehet kapni.Eddig minden meg is érkezett, de van, hogy 2 hónap mire kézhez jut a terék.
2017. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én számítógép alkatrészeket rendeltem, mindkettő bontásból származó hibás darab volt és cserélni sem voltak hajlandóak. Szerencsére kisértékű darabok, kidobhattam. Egy ismerősöm sok mindent rendelt már, főleg apróbb dolgokat, általában a fele a kukában végzi, a másik fele jó. Mivel nagyon olcsón jut hozzá, még így is megéri neki.
2017. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én rendeltem pár hónapja kettő telefontokot és igaz,1 hónap volt pont a kiszállítás,de az árak sokkal kedvezőbbek,meg vagyok elégedve a minőséggel,a kettő együtt került 600 valamennyi forintba;)
2017. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én eddig ékszereket (ezekből mind jó volt) telefontokot, ruhákat meg pár sminkcuccot rendeltem (volt ami nyilvánvalóan gagyi viszont ilyen 300 forintért életem egyik legjobb korrektorát és rúzsát vettem meg szóval már csak ezért is néha berendelek pár lutri darabot), a ruhák közül mind hordható volt bár némelyiknek kellett egy kis átalakítás.

A dolog lényege hogy csak olyat rendelek aminek van értékelése, itt leírhatják milyen volt a cucc, mennyi idő alatt jött meg és ami a legfontosabb, tölthetnek fel fotót, van olyan ruha ami a vásárlók képein teljesen más mint a hirdető képeken, vagy valaki megírja hogy 1 mérettel feljebb rendelj, ezek miatt jobban merek alin vásárolni.

A magyar posta miatt néha gáz van, nemrég elveszett egy szép leggingem de megírtam az eladónak hogy 3 hónap alatt sem jött meg és szó nélkül visszaadta az árát.

2017. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!