Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hogyan vettétek rá...

Lányok, hogyan vettétek rá magatokat a tanga viselésére, milyen volt az első tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok, milyet vettetek elsőnek, és kivel?

Értelmes válaszokat kérek

Ha úgy van írj privátot



2016. dec. 17. 16:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Én 14 évésen mentem el először nézni egyedül és Hát nagyon féltem hogy milyen lesz és legnagyobb meglepetésemre nagyon kényelmes volt úgy hogy fel is vásároltam az összes tanga amit a pénzemen tudtam
2016. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett rávenni magam :D Bementem vmi nagyobb ruhaboltba és vettem egyet, 14 voltam... Igaz semmi értelme nem volt mert pasi először csak 17 évesen látta rajtam..

De az öltözőben már állandó téma volt h ki hord tangát szóval nekem is kellett...

Másnak gyakori probléma h a szülő megtiltja v ilyesmi ami baromság, anyu csodálkozott amikor megtalálta a mosógépben de mondta h semmi baja vele csak télen ne hordjam mert felfázok. Ami amúgy igaz. De nem értem mi ez a nagy mizéria a tanga, meg a szőrtelenítés körül a tizenévesek körében...

2016. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen vettem először tangàt anyukàmmal:D

Roszabbra szàmìtottam, de szerintem nagyon kényelmes.

2016. dec. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, sima pamut rózsaszínt, anyuval.


Miért ve(te)ttem? Mert láttam, hogy a nővérem is olyat hord, akkoriban pedig nagyon akartam hasonlítani rá. Meglepően kényelmes volt.


Amikor benőtt a fejem lágya (és nem majmoltam tovább a nővéremet), akkor sem "álltam vissza" a simára, egyszerűen zavart, hogy bevág a széle a fenekemen és látszik :D

2016. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen egyedül vettem az elsőt, meglepő módon tényleg kényelmes.
2016. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen vettem egyedül, ki akartam próbálni hogy milyen. Arra számítottam, hogy kényelmetlen lesz, de nem volt az, nagyon kényelmes volt.
2016. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, legging alá akartam, szóval anyu vett nekem pár darabot.

Mai napig nem nagyon szeretem, de barátomnak tetszik, szóval a kedvéért néha hordok, meg ha valami testhezálló van rajtam.

2016. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen vettem először, az akkori barátommal. Igazából egyrészt az ő kedvéért, másrészt nem sokkal előtte vettem egy szűk szoknyát ami alatt enyhén látszik a bugyi vonala, tehát tangával jobban nézne ki. A tapasztalatom az, hogy mindennapos viseletnek köszönöm nem kérem, viszont szexinek érzem magam bennük, szóval az olyan helyzetben jók.
2016. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Körülbelül 13-14 éves voltam.

Nem emlékszem már pontosan.

Anyukám is vett és volt,hogy barátnőmmel mentem el venni.

Viszonylag kényelmes volt.

De mostanába jobban szeretem a francia/brazil tangát és ha már figyelembe kell venni a barátomnak is jobban tetszik.

Hordok még rendes tangát,de sokszor vág és szorosnak érzem.

2016. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :)
2016. dec. 21. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!