Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes lenne megváltoztatni...

Érdemes lenne megváltoztatni a stílusom ilyenre? (képek, több infó lent) 15L

Figyelt kérdés

Nyolcadikban nem mertem annyira magam adni mind belsőre,mind külsőre.Most hogy kilencedikes lettem az osztályomba mindenkivel jóba vagyok,így gondoltam végre hogy ha már a belsőmmel sikerült magam adnom,akkor a stílusom is megváltoztatom olyanra ami mindig is volt(Eddig se az a tömeg lány voltam).Kevés önbizalmam van így ezért is féltem az előző osztályom miatt hogy elítélnek,gúnyólódnak rajtam

Annyi kérésem lenne hogy mindegyik ruháról leírnátok a vélemnyéetek(ha nem tetszik akkor azt is hogy miért nem stb)Előre is köszönöm annak aki szánt időt arra hogy végig olvassa és hogy válaszoljon

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]

6: [link]

7: [link]

8: [link]

9: [link]


2017. márc. 4. 20:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
57%

Szia:)

Nekem személy szerint az első nem tetszik egy idôs nő ruhájára emlékeztet(bocsi nem gyúnyolás :D)

A többi viszont nagyon jó és stílusos :))

2017. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,ment is a zöld kéz :)
2017. márc. 4. 20:51
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
szerintem ezek pont hogy átlagos tömegcuccok( ne értsd félre nem rosszból mondom, szerintem semmi baj nincs velük:)), sok emberen láttam ilyet, senki nem nézne rád furán ha ilyeneket hordanál:)
2017. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is ilyen átlagosak,ezeket sokan hordják simán felveheted.Nekem is tetszenek.
2017. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Már bocs a legtöbb full tömeg. De hordd csak sokaknak jól állnak. Az 1. És a 3. Kifejezetten teszik.:)
2017. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tényleg mostanában sok emberen látni ilyeneket. De szerintem is jól néznek ki. Viszont az 5 nekem nem tetszik. Túl sok szerintem a kivágás rajta. De ha neked ez tetszik akkor nyugodtan hordjad :)
2017. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az elso kep eleg kozonseges megha van is alul valami a non,de a tobbi mar szalonkepes.
2017. márc. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szia :) Szerintem teljesen okésak, az veled egykorúak is ilyesmiket hordanak a suliban. Ami mondjuk érdekes,hogy a linkeltek egy része egy bizonyos stílushoz illik, amíg pl. a hetes kicsit elegánsabb..szerintem. :D Én blézeres, blúzos típus vagyok, úgyhogy én nem hordanám maximum a rózsaszín Aliexpresses(?) blúzt, de ha úgy érzed ez a te stílusod, és ezekben érzed jól magad, akkor minden lehetőség adott, hajrá! :) 18/L
2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első is tetszik, de szerintem az inkább pólónak jó, mint ruhának. Ruhának elég durva lenne szerintem. A többi, ahogy már mások is írták, tök átlagos cucc, 12-13 éves kortól kezdve szinte minden lány ilyeneket hord. Ezzel nem azt mondom, hogy nem jó ruhák, nekem tetszenek (1-2 kivétellel), de ha külsőre nem akarsz tömeglány lenni, ahhoz ez a stílus szerintem nem megfelelő.
2017. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az első képen a lányon van rövid gatya:)

És amúgyse hordanám azt ruhának,mivel túl rövid lenne

2017. márc. 7. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!