Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az invicta óra valóban...

Ez az invicta óra valóban ennyi lenne vagy kamus?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 7. 19:12
 1/4 anonim válasza:

Ha kicsit kutatsz a neten, megtalálod még olcsóbban is. pl: [link]


Az Invicta órák elég rossz hírűek, szerintem ne vedd meg. 50 eFt-ért már elég komoly órát is lehet kapni, akár svájci gyártótól is (pl. Roamer). Nyilván nem egy Rolex Submariner-t, amire az Invicta Pro Driver próbál hasonlítani, de egy korrekt quartz szerkezetet mindenképp, sőt akár Seiko automatát is.


Egyébként rákerestem erre az órára a google-ben, és úgy látom, az Invicta forgalmazza svájci szerkezettel is, és azt valóban 1500 USD körül árulják. A 150-200 USD körüli árú óra is "eredeti" Invicta, de a 6-os mellett a "Swiss Made" felirat helyett "Japan mvt" feliratot látsz, ami jellemzően kínai gyártásra utal. (csak nézd meg jobban a képet a trendmaker oldalán)

2017. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:) pedig nekem tettszik ez az ora es ha meg eredeti is ilyen arban jo lenne! amit mobdtal azok drgabbak :( rolexet vennek nyilvan de hat ez csak a kivaltsagosoknak lehet:) mit ajanlanal meg?:)
2017. márc. 7. 20:57
 3/4 anonim válasza:

Nehéz kérdés, mert nem tudom pontosan mi fogott meg az Invictában, vagy a Rolexben. Azt sem tudom, hogy mire szeretnéd használni. Egy aranyozott tok és szíj nem alkalmas mindennapi viselésre, mert nagyon gyorsan kopik, és néhány hónap alatt iszonyú csúnya tud lenni.

Amit jó szívvel tudnék ebben a stílusban ajánlani, az az Orient Mako. Nem svájci, japán, viszont jó minőségű, és olcsó. Több kivitelben, színben is létezik, nézz szét az Interneten. pl: [link]

2017. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem a márka neve fogott meg, hogy híres:)
2017. márc. 12. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!