Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire ajánlatos...

Szerintetek mennyire ajánlatos ilyen ruhában Mondoconra menni?

Figyelt kérdés
Tavasszal vagy nyáron nagyon szeretnék Roromiya Karuta úgynevezett "maid" ruhájában kimenni conra. Ezzel viszont van egy két problémám... Egyrészt nem szeretném hogy valami 40-es pedofil megtaláljon, másrészt nem túlzás ez a ruha egy kicsit? Sajnos linket jelenleg nem tudok küldeni, de még egy láncos nyakörve is van. Tényleg nagyon szeretném cosplayelni, de elbizonytalanodtam. (Kultúrált válaszokat pls)

#cosplay #MondoCON #Roromiya Karuta #cselédkány
2017. márc. 8. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Láttam durvábbakat is már conon..

Nem gáz szerintem.

2017. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttam ott rengeteg más maid cosplayest is, szerintem nem túlzás.
2017. márc. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tényleg, akik kimennek sokkal extrémebb ruhákban, de inkább azt gondold át, hogy te kényelmetlenül érzed-e magad egy ilyen ruhában. Ha valaki fogdos, ami ellen sajnos nem lehet előre mit csinálni (nem attól függ, hogy mi van rajtad sajnos), a szervezőknek lehet jelenteni, meg arcbavágni az illetőt. Az elsődleges szempont az legyen, hogy nem feszélyez-e, ha ilyen ruhát hordasz, vagy hasonló, ha meg csak a nyakörvvel van a baj, senki nem fog meglincselni, ha lehagyod ilyen okokból.
2017. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, láttam olyat hogy nyakörves csajt láncon visz egy másik, ott ritkán látni "túl durvát" de ha nem éreznéd jól magad nem muszály, amúgy igen sajnos van 1-2 idióta akik azt hiszik a kihívóbb ruha egyből fogdosást enged, ilyenkor nyugodtan pofán lehet vágni vagy akár kiabálni hogy más is lássa mit művel.
2017. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%
A gyerek vagy, ne járj ilyen helyekre, vagy ne öltözz gyereknek. Ugyanis a pedofilok a gyerekekre gerjednek.
2017. márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!