Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szüleim szerint kicsi rám a...

Cennedy kérdése:

A szüleim szerint kicsi rám a kabátom, de mindenki más szerint pont jó. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy kabátot a barátnőmmel, ő is azt mondta, hogy jó.A szüleim itthon azt mondták, hogy kicsi, szóval cseréltessem ki valamikor nagyobbra.De elvileg már sehol nincsen ilyen kabát, ezért nem nagyon akarom visszavinni.Elküldtem néhány ismerősömnek, ők azt mondták, hogy nem tűnik kicsinek, vagy hogy egyáltalán nem feltűnő.

Szerintetek hordhatom így is, hogy (ezekszerint) minimálisan kicsi rám?


2017. márc. 11. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyere közelebb, nem látom innen.
2017. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Készíts egy fotót, arcod satírozd ki és töltsd fel egy képet.
2017. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért mondták hogy kicsit mert nem fér alá vastag pulcsi,mellény.
2017. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a többiek szerint sem kicsi, hordhatod. Én meg tavaly apámmal vettem egy kabátot, anyukám azóta is azt mondja, hogy kicsi, de a nagyobb az meg túl nagy lett volna, az meg pont jó.
2017. márc. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Igazából az a lényeg, neked hogy kényelmes. Én nem találom magamon kényelmesnek a "pont jó" méretű kabátokat, inkább veszek eggyel nagyobbat, mert kényelmesebb úgy, nekem kifejezetten tetszik, ha nem passzos, hanem esetleg kicsit bővebb, lazább, meg ha úgy van, akkor nyugodtan alá tudok öltözni.

De ha neked nem kényelmetlen, akkor ne vidd vissza csak azért.

2017. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vállnál nem akadályoz a mozgásban (jó egy bőrkabát kicsit alapból igen) vagy nem rövid az ujja és be tudod húzni a cipzárt akkor nem kicsi.
2017. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!