Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sprandi cipőmárka?

Sprandi cipőmárka?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy cipőt a fennt említett márkától, de az a baj, hogy nem nagyon tudok róla semmit. :/

Valaki már hallott erről a 'Sprandi'-ról? (Mennyire tartós, mennyire sokáig jó...)



2017. márc. 12. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha jól látom, CCC-s.

Ez egy abszolút megbízható, jó minőségű márka.

2017. márc. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
Egy hete vettem én is egy srandi sportcipőt, nagyon kényelmes és minőséginek tűnik.
2018. febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 proszektura válasza:
25%

Rendkívül ócska,és nagyon nem kényelmes.

Kilépsz az utcára,2 percen belül érzed milyen hideg a járda.

3hónapos,heti 4 nap,napi max.félórás használat után kiöregedett a bőr a lábfej részen. Le volt kezelve!

2021. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Apámé pár hónapon belül.


Én nemrég kezdtem hordani, valóban kényelmetlen, és a sarkánál belül már kezd kikopni.


Amíg csak vezetésre használtam, jó volt, a napi pár km-es gyaloglast már nem bírja. Xar márka.

2021. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
4 éve vettem egy bakancsot itt, azóta is bírja!
2022. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
pár hónap intenzívebb használat után rögtön kilyukadt a talpa, ráadásul hosszú távon nem vmi kényelmes. az egyik legrosszabb cipőmárka.
2023. jan. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Konkrétan ipari hulladék, bármennyire is lepontozzák a negatív véleményeket a gyártó fizetett kommentelői.


Másfél hónap után szétjön a talpa belül. De ha ez nem lenne elég, a külső műbőr repedezik az orránál apró darabok válnak le, csúnya.

Ócska, ragasztott anyagokból van...

dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!