Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszik a nyakig...

Fiúk nektek tetszik a nyakig gombolt ing egy lányon?

Figyelt kérdés

Fehér/farmer?

Melyik tűrhetőbb ?nem akarok azért apáca hatást kelteni

18/l



2017. márc. 13. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ing nem mert azt a fiuk hordjak, maximum bluz,de az sem nyakig gombolva mert fura benyomast kelt es te isfulladni fogsz egy ido utan.
2017. márc. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. Semmi gond sincs azzal, hogy teljesen be van gombolva. Ha túl szoros, akkor a legfelsőt hagyd szabadon.
2017. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az apáca hatást meg lehet szüntetni elég sok féleképpen, például megfelelő kiegészítőkkel, megfelelő sminkkel és úgy összességében a kisugárzásoddal, nonverbális és verbális kommunikációddal.

Én például imádom ahogy egy nyakig gombolt ing vagy blúz kinéz rajtam, szóval legtöbbször így viselem őket. Ha valakinek meg az jön le mindennek ellenére hogy apácás vagyok, vagy nem tetszik neki, akkor így járt. Én így szeretem, szóval így fogom hordani. Neked is azt javaslom, hogy ne teljes mértékben mások véleménye határozzon meg. 19l

2017. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt jó hogy nem ribis másrészt viszont elég fiús... Szóval egyrészt jó hogy nem ribis másrészt rosz hogy nem ribis

Ha végülis a cél hogy komolyan vegyenek akkor jó választás bár a legfelsőt ne gombold be mert az a nyakkendő miatt van és még hozzá egy zakó esetleg szolid magassarkú. Ez nem szexi viszont nagyon határozott megjelenés. Állásinterjúra komolyabb helyekre jó.

2017. márc. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

4! Azert leszbit ne csinalj a kerdezobol!

Nyakkendo? Zako? Atmentunk ferfi ruhatarba..

2017. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

5: nem azt írta, hogy nyakkendőt húzzon, hanem, hogy akkor szokták (a férfiak) begombolni a legfelső gombot is, ha nyakkendőt húznak.

Zakón meg gondolom blézert értett, csak nem mindenki tudja, hogy melyiknek mi a neve a két nemnél.


Egyébként miért ne lehetne begombolni teljesen egy blúzt/inget??? Az a normális. Inkább az a gáz, aki a felét nem gombolja be és mindent lehet látni.

2017. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

6!

Koszonom a vedelmi beszedet!

Frappansan megmagyaraztad, de ferfiakrol nem irt senki.

2017. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, sokkal elegánsabb, nőiesebb. Fehér blúzzal biztosan jól mutat, farmeringgel viszont nem mindig néz ki jól.


[link]


[link]

2017. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 13. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Férfi szemmel nézve, sokkal vonzóbb, kivanatosabb egy no ha enyhén nyitott az ing, 1-2 gombra gondoltam, de inkább 2.

Én nekem is nyitva van az érzés is jobb és ha szeretnél v kitől v mit, pláne.

Szeretem ha egy nőn fehér ing van, :) nekem bejön.

2017. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!