Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2017-ben gáz Nike Air Max...

2017-ben gáz Nike Air Max cipőt hordani?

Figyelt kérdés
Természetesen nem avval a szándékkal, hogy nagyon "menő" legyen valaki, hiszen amúgy is 2-3 éve volt nagy divat, csak szimplán mert tetszik illetve kényelmes.
2017. márc. 13. 21:38
 1/7 Donald J. Trump ***** válasza:
Nem, kíváló futócipő - mostanában népszerű az egészséges életmód és a hozzá tartozó kiegészítők.
2017. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem, csak március 14-től május 25-ig és szeptember 2-től november 3-ig. Ezeken az időszakokon kívül 2017-ben nem gáz. január 5. és január 12. között pedig kifejezetten menő volt. Ha elmulasztottad, ne aggódj, augusztusban is lesz még egy ilyen időszak.

A 2018-as naptárat meg még nem adták ki. Majd olyan október környékén fog kiderülni, hogy 2018-ban mikor lesz gáz ilyen cipőt hordani.

2017. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Még ha menőségből hordanád, akkor se.
2017. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
én tojok arra h mi gáz mi nem . pl Lidl-be kapható Kappa cipőbe járok mostanába,sőt megint ott veszem a Kappa cipőm. Nekem kényelmes és tojok rá ki mit gondol!
2017. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki 2-3 éve sem a divat miatt hordta ezt a cipőt, az pontosan tudja azt is, hogy sem előtte, sem akkor, sem most nem gáz, persze (sajnos) néhány negatívum (jobb-rosszabb másolatok, státuszszimbólummá válás...stb.) is kötődik hozzá. De érdemes talán nem a "szokásos" (tehát a 90-es modellben) gondolkodni. Ez is jó, de van pár másik, ami szintén nagyon jó.
2017. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint 10 éve hordok Nike MD Runnert, és Nike Internationalist cipőt. Totál nem érdekel, hogy divat e, vagy gáz e, vagy mittudom én. Nekem kényelmes, és kész.
2017. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom gáz akkor mi van??? (amúgy nem)

Miért érdekel mások véleménye?

2017. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!