Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A new yorkerben kapható...

A new yorkerben kapható melltartók kényelmesek?

Figyelt kérdés
venni szeretnék egyet de nem tudom hogy megéri e megvenni:) mennyire kényelmesek? nem törnek?

2017. márc. 14. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
De, törnek, azért akarnak megszabadulni tőlük. Ha kényelmesek lennének nem árulnák őket.
2017. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem több melltartóm van onnan. El kell találni a megfelelő méretet. :) Három nagyon kényelmes, már évek óta meg vannak és jó állapotban vannak. A nagyon szexi darabokat csak alkalmanként hordom, azok általában nem is kényelmesek és nem is tartják rendesen a melleket.
2017. márc. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek :) nem biztos hogy veszek,mert eléggé drágák és 3000-4000 forintot nem akarok kidobni érte,és lehet nem is lesz kényelmes akkor meg csak a szekrényemben áll..:(
2017. márc. 14. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a New Yorkeres melltartókat, de csak akkor veszem meg, ha akciósak. Ilyen 2000-2500 forintért ki lehet fogni jókat :) 4000-ért nem venném már meg.


24/L

2017. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is akciósan kifogtam egy szuper darabot de sajnos elkezdett az egyik merevítője szúrni elől, ha tehetem megjavítatom mert imádom azt a darabot
2017. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) ment a zöld pacsi mindenkinek:)
2017. márc. 14. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, sehol nem tudok ilyen jó push upos melltartót venni,mint a New Yorkerben (esetleg néha a H and M-ben, de ott drágábbak is) Sajnos tele vagyok komplexusokkal és mivel szinte nincs mellem, muszáj ilyeneket keresnem. De szeretem is,mert kényelmesek és szinte alig érzem,hogy rajtam van. Nem tudom egy dúsabb keblűnek is ilyen kényelmes-e, de szerintem ha megfelelő a méret,akkor annak kell lennie.
2017. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet rápróbálok :)
2017. márc. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!