Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerzik az árusok...

Honnan szerzik az árusok ezeket a ruhákat? Amit sokkal drágábbért adnak el!

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 15. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Aliexpress, ebay
2017. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, mennyire gagyi! :D Csodálkozom, hogy van ember aki felveszi. Bár egyszer láttam ilyet egy jól megtermett roma származású hölgyeményen... :P Ő hitt benne, hogy menő! Pedig nem... :D XD
2017. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második... Ha nem tudsz a kérdésre választ adni akkor told arréb a talicskád :) nem neked kell hogy tetszen !!!! Kosziii
2017. márc. 16. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem nekem kell tetszenie! :D Nem én fogok égni benne!

Nézd meg a kínai ócskás hamisítványos oldalakat, biztos tudsz rendelni valamelyikről ilyen csodákat! Aliexpess a nyerő, ott minden sz@r van! Hátha a vámon nem guberálják szét és foglalják le a csomagodat! Reménykedj! Aztán jókat szórakozhatnak legalább rajtad akik látnak! :D Ne lepődj majd meg, azok a tekintetek nem az elsimerésről fognak szólni!

2017. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi közöd van hozzá,hogy mit veszek fel? :D Jézusom!!! Ennyire unatkozol?
2017. márc. 16. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Mert többek között nekem is néznem kell! :D

Csak próbállak jobb belátásra téríteni, azzal, hogy leírom, nevetség tárgya leszel. De te tudod! :D

2017. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg pár nem idén barnultat na azok hordják. Amúgy aliexpressz vagy esetleg szabadkai piac. Üzletben itthon nem árulnak így mindenképpen külföldről kell rendelned. Azért azt tegyük hozzá hogy akik ezeket árulják nagytetelben rendelnek, így te aki csak 1-2 darabot rendelnel, nem biztos h olcsóbban megkapod.

Hiszen a piacon is az kapja olcsóbban meg aki 20-100 vagy többet vesz, nem aki 1-2t. Aki sokat vesz akár a felére is lealkudhatja.

2017. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!