Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ertelme ennek az oltozetnek...

Mi ertelme ennek az oltozetnek a bringas ferfiaknal?

Figyelt kérdés

Mostanaban sok bringast latok hosszu bringas nadragba amire egy irdatlan rossz benyomast kelto logo boszaru terdig ero oldalt zsebes "rovid"nadragot vesznek, amit nem ertek az az hogy a ket nadrag uti a funkcioit egymasnak mert a bringas az nyullik es szuk hogy kenyelmes legyen a mozgas a masik meg pont az ellenkezoje ennek mert lifeg log es bo a szara es meg csak nem is nyullik! Tehat eleg ertelmetlennek tunik az egesz oltozet...

Ja! Es persze csak fiu bringasokon latom , a nok nem oltoznek ilyen logikatlanul.


2017. márc. 18. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Lehet szégyellősek bringás nadrágba lenni csak.

Amúgy nem kellett volna annyira sietni a kérdéssel, normális helyesírással jobban nézne ki.

2017. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen oltozkodesben szegyellosek a ferfiak ilyenkor kis nyuszik de persze mas temanal meg kemenyek tudnak lenni..


Nem ertem mi baj van a helyesirasommal mert vegulis megertetted a kerdesem nem? Zoliman! :)

2017. márc. 18. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Mert férfin nem esztétikus látván egy tapados nagyon szoros nadrág.
2017. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Milyen zoliman? Én nem vagyok az.
2017. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
A nők még rosszabbakat is csinálnak pl tél közepén rövid nadrág harisnyával.
2017. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Én pl nem veszek a feszülős futógatyámra rövidgatyát, nekem anélkül jobb. :)


F

2017. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3!


Akkor te es az ilyen szerelest hordok szegyellik a testuket?

Szhar lehet ugy leelni egy eletet,hogy azon aggodsz mindeg hogy mibe hogyan dugdossad el magad csupan azert mert ferfinek szulettel...


En buszke Vagyok a testemre nem dugdosom ha mar husz eve edzem es nem nyomom el azt a ruhat ami szabadsag erzetet biztosit az ellenkezojevel.


Amugy meg nyaron miert nem bugyolaljak be magukat a rovid bringasgatyaba miert csak a hosszunal divat ez?

Vagy a rovidebbe mar esztetetikus a ferfi test...?

2017. márc. 19. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Kimondta,hogy férfi vagyok?😄Szerintem nem attól érzi jól valaki magat a testében ha feszulos ruhákat hord.De tolem nyugodtan hordhatod.Viszont nem kell teóriákat kreálni,hogy aki igy öltözködik nem érzi jól magat..Semmi ilyenről nincs szo,egyszerűen csak tekintettel van a környezetére.🤙🏻
2017. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jo akkor nem vagy ferfi engem aztan k..;rvara nem erdekel a nemed,az viszont a te velemenyed hogy valaki nem erzi jol magat feszulos ruhakba mert Nekem sokkal kenyelmesebbek mint a bo logos betyar szerelesek!

Nem toria hanem velemeny ugy ahogy neked is van mert szamomra a ket ruhadarab ellentetes egymassal.


Akkor ezekszerint a ferfiak tapintatosabbak a kornyezetukre a noknel?

2017. márc. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!