Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire elavult, gáz merevítő...

Mennyire elavult, gáz merevítő nélküli melltartót hordani?

Figyelt kérdés

Én hétköznapokon szoktam ilyet hordani, mert nagyon kényelmes és úgy érzem, hogy ez tart a legjobban, ugyanakkor olyan öregesnek, cikinek érzem... Tényleg így lenne?


L23



2017. márc. 19. 18:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Ha átlagos, vagy kisebb méretű melleid vannak, akkor eleve nem kéne merevítősbe kényszeríteni magad.

Főleg ha úgy érzed, hogy ez jobban tart.

És nem: egyáltalán nem elavult. Rengeteg szexi, fiatalos merevítő nélküli melltartót látok, valahányszor vásárolni megyek.

Én sajnos kizárólag merevítőset hordhatok, mert eléggé "fel lettem pakolva" mellben.

14 éves koromig csak sportmelltartót engedett az anyukám, és tényleg úgy néztem ki, mint egy tehénke. :(

2017. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a merevítő nem divatból van? Ha nincs szüksége tartásra a mellednek, akkor ne is vegyél olyat... Problem solved.
2017. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!