Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Bőr/latex nadrág,...

Lányok! Bőr/latex nadrág, bőrkabát szett mellé mit vegyen fel a pasi?

Figyelt kérdés

Ismerkedek a lánnyal, szeret így öltözködni, imádom ezt a stílust, de nem igazán tudom, hogy, ha elmegyünk valahova, én mit vegyek fel, ami passzol mellé?

Ez inkább ilyen buliszerelés, vagy "dögös" viselet a részéről. Elegánsnak nem mondanám ugye... ötletek? Nyilván nem az a kérdés, hogy én húzzak-e bőr ruhákat :D



2017. márc. 20. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad elég egy motoros bőrdzseki, de nem a gagyi fajtából való. Farmer, bakancs (na nem téli, és passzoljon a dzseki színéhez), meg időjárástól függően egy ing, vagy pulcsi. De azokból sem a mintás, pávás stílusú. Könnyebb volna ha linkelnél egy képet.
2017. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmi, ettől "merészebb"!?nem mondom, hogy ribis megjelenés, mert egyrészt semmi bajom vele, meg talán ez sértő is :D

2017. márc. 20. 09:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Farmer,fekete póló és egy valódi bőrkabát.
2017. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sportosan elegánsat.

Vászon vagy farmer nadrág, ing, zakó, vagy egy vagányabb dzseki. Normális bőr cipő vagy hasított bőr cipő.

A csaj is csinos, de laza is egyben.

Ha a férfi hozzá akar öltözni, akkor ő is keverje a stílusokat.

2017. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát itt mindenki a farmert ajánlja, de ha kék színűt vennél, az nagyon elütne a bőr-latex mellett. A fekete farmer inkább, de bőr-latex nadrág is elegáns, így hasonlóak lennétek, sötét színű inggel,nem fontos betűrni, és egy bőrcipővel, vagy magasított szárú cipővel elegáns lennél.

Próbáltam keresni amire gondoltam, de nem találok inggel vagy vékony tavaszi kabátosat, de hasonló mint ez jól menne:

[link]

2017. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

5: Ez nagyon gáz.

Egy vagány nőies csaj mellé, nem egy ilyen kis b-uzis elvont hülyegyereknek kinéző tinifiú stílusú férfi illik :)

2017. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

6!

Ha valaki nem a te elvarasaidnak megfeleloen oltozkodik az csak meleg lehet!?


Szegenysegi bizonyitvanyt mikor szerezted meg?

2017. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7: Nem írtam, hogy meleg, csak hogy olyan stílusú.

Felőlem nyugodtan öltözhetsz így. De ez a stílus egyáltalán nem illik a belinkelt lányhoz. És ez volt a kérdés. Nem az, hogy kinek mi tetszik.

2017. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Farmer, bőrdzseki elég, nyugi nem kötelező tökéletesen összeöltözni. én is elég feltűnően öltözök, kicsit olyan "buliszerelés" szerűen párom meg szemrebbenés nélkül felvesz egy farmer-póló szettet, jó az úgy :)
2017. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

#6-os, mi a gyerekes,b*zis azon a képen? Nem az illetőt kell nézni, hanem a ruházatát.

Vagy nektek csak a kék farmeros, sárga devergo bakancsos szerelésben nem bzis valaki?

2017. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!